Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kell kötelezően processzor...

Kell kötelezően processzor hűtő egy gamer gépbe?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék építtetni egy gamer gépet de nem nagyon értek hozzájuk, és ha esetleg tudnátok javasolni valami jód azt megköszönöm. A processzor: intel core i5 9400f

2019. júl. 19. 19:04
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Processzor hűtő minden gépbe kell! Viszont sok esetben jó a gyári is (már ha van).
2019. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az új szériás F-es intel processzorok négy dologról ismertek.

1. Elég erősek.

2. Viszonylag olcsóak.

3. Nincs hozzá semmilyen hűtő.

4. Dedikált videokártya nélkül nem fog működni a számítógéped.


Így alapvetően igen, kell kötelezően processzor hűtő a gépedbe amit leginkább úgy tudsz kiválasztani, hogy megnézed milyen az alaplapod, ami gyanítom 1151, ha ezt a processzort szeretnéd beletenni. Így már csak annyi a dolgod, hogy keresel egy olyan processzor hűtőt ami támogatja ezt a foglaltatott, de mivel manapság ez eléggé elterjedt így nehéz olyat találni szerintem ami ne támogatná, de biztos lyukra lehet vele szaladni.

2019. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző, honnan veszed, hogy nincs hozzá hűtő? BOX verzióhoz jár. Szerintem te kevered a K jelzésűekkel, azokhoz nem szoktak adni.

Itt egy unboxing videó: https://www.youtube.com/watch?v=G8XTUwjGZqU


Más kérdés, ha így nyáron nem akar valaki porszívó hangot a gépéből, beruház egy tisztességesebb coolerre, pl. LC-CC-120-ra.

2019. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem keverem, eddig ahol én láttam Webshop-ban leírásban ott volt, hogy nincs hozzá hűtő. Bár nem nézegettem át az összes webshopot érte, de mindenesetre szerintem egy ilyen processzor mellé az alap hűtő már problémás lehet.
2019. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 helyen tényleg az van feltüntetve, hogy nincs hozzá, alighanem ez elírás.
2019. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!