Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 Home oprendszerhez...

Windows 10 Home oprendszerhez kell vírusírtót felrakni, vagy tartalmazza az op rendszer? Ha igen akkor hol kell megkeresni és beállítani?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Windows Defender elég.
2019. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
53%

A Windows 8-tól kezdve a Windows Defender ( a tervek szerint részben át lesz nevezve Microsoft Defenderre ) már beépített, teljes értékű vírusirtóként funkcionál.

Sőt a teszteken is egészen jól szerepel.Amit hibaként szoktak értékelni az a viszonylag sok hamis pozitív találat és az, hogy bizonyos esetekben nem automatikusan blokkol, hanem felhasználói beavatkozást kér ( már ha ez utóbbit hibának vesszük ).

A Gépházban a Frissítés és biztonság menü Windows biztonság almenüjében keresgélj.

2019. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Defender semmire nem jo raadasul a gepet is fogja rakj fel esetet. Teszteken ez fogta legkevesbe a gepet kasperskyt is megelozve ami a ruszkiknak kemkedik.
2019. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van benne windows defender tűzfal és virus írtó. Őszintén én kikapcsoltam mindkettőt. nem tudom gamelsz e, mert ha igen akkor kapcsold ki, csak eszi az fps-edet. Vírusirtót én nem használok csak tudom mit lehet letölteni és mit nem. Ha meg mindennel telerakod a géped akkor használj ccleanert és valami vírusirtót. pl: Avast Spybot NOD32 Eset Norton....


"Hol kell megkeresni és beállítani?"

#1 WINDOWS gomb+ R

#2 Írd be: 'control panel'

#3 Felül látsz egy mezőt. onnan töröld ki és írd be: (angol gép) Control Panel\All Control Panel Items\Windows Defender Firewall (magyar gép) Vezérlőpult\Összes Vezérlőpultelem\Windows defender Tűzfal


#4 Utána tudni fogod hogy mit akarsz ki/be kapcsolni.


Ennyi.


UI: semmit sem ér csak azt tiltja le amit nem kéne/nem akarok, mert nem vírus.

2019. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!