Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ps2 sd kártya nélkül futtat...

Jánosi Kevin kérdése:

Ps2 sd kártya nélkül futtat játékokat?

Figyelt kérdés
Lehet használni a ps 2-t sd kártya nélkűl? Mert youtube on. Meg mindenhol. Angolul- magyarul néztem nincs róla infó. Valaki segítene?
2019. júl. 22. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem kell mentés tudom hogy csak arra tud menteni. De csak ki akarom rendesen próbálni. Meg játszani vele. Megkaptam a játékait. Az sd kártyát meg ha legközelebb megyek érte mert a z előző tulaj nem találta. Itt áll egy doboz írott játék. De nem olvassa be. Disc. (Read error) pedig ott működött.
2019. júl. 22. 21:16
 2/5 A kérdező kommentje:
Glashelt.
2019. júl. 22. 21:17
 3/5 A kérdező kommentje:
*flashelt. Csak nem tudok írni.
2019. júl. 22. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. PS2-be bele se megy az SD kártya. Memóriakártya azért kell hozzá, hogy el tudd menteni a játékokat, de a játékok nem arról futnak hanem DVD-ről.
2019. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az softmodos memóriakártya lehetett, azzal elindulnak az írott DVD játékok. Ha nem találja meg az gáz, mert anélkül nem fognak elindulni az ilyen lemezek.
2019. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!