Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csalhatnak a nézettségszámmal...

Becixxx kérdése:

Csalhatnak a nézettségszámmal a youtube-on?

Figyelt kérdés

Igazság szerint nem sokan nézik a videóim. Maximum 5-6-os nézettségük szokott lenni. Viszont este föltettem egyet és reggelre 160-at írt ki a nézettségmutató. Viszont azóta nem nőtt. Pedig egy komment is érkezett.

Megnéztem a többi videóim statisztikáit. Mind stimmelt. De ennek 160 helyett csak 25-öt ír a statisztika.

Elképzelhető, hogy anyagi haszonszerzés reményében (hogy legyen fizetős tagjuk) belenyúlnak a nézettségszámba ?


Köszönettel várom válaszotokat !



2019. júl. 25. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazság szerint elképzelhető, mert a nézettség számok szerintem nincsenek auditálva semmilyen formában.

De nem hiszem, hogy pont egy ilyen kis videóssal csalnának, mint te.


Azt javaslom várj, hátha csak valami bug, és idővel helyreáll. A statisztikák úgy általában vagy pontosak, vagy "real time"-ak, a kettő együtt sokszor nem megy.

2019. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem változik a megtekintések száma

Egyes videóknál úgy tűnhet, mintha a megtekintések száma nem változna, vagy nem tükrözné az összes elvárható megtekintést. A videómegtekintések algoritmikus ellenőrzésen esnek át, hogy a valóságnak megfelelő és pozitív eredményt biztosíthassunk a tartalmak létrehozói, a hirdetők és a felhasználók számára. A megtekintések valódiságának és pontosságának igazolása érdekében a YouTube időnként lelassulhat, lefagyhat vagy korrigálhatja a megtekintések számát, illetve elvetheti a gyenge minőségű lejátszásokat."

2019. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most lecsökkent a 160 - 41 -re . Nem tudom ez, hogy van, de úgy érzem : Igyekeznek itt a nem fizető polgárba beletörölni minden sarat a - kedves, rejtőzködő - youtube gazdák . Másra nem tudok gondolni.
2019. júl. 25. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem bántásból, de szerintem a 40-160 megtekintésen nem érdemes rugóznod, akár pontos az érték, akár nem. ha ennyire foglalkoztatnak a számok, akkor az anomáliák helyett inkább azon pörögj, hogy tudnál több nézőt elérni - pl. küldd el az ismerőseidnek (újra), hogy nézzék meg, iratkozzanak fel, osszák meg és ajánlják másoknak is. ha nagyon rugózni akarsz azon, hogy mennyi, kérdezd meg őket, hogy náluk mit mutat...
2019. aug. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó csak nem tudom miért van az, hogy az egyik fölrak egy videót és többezren nézik, a másik meg 2-5 nézőszámmal elkullog, akármit csinál... Kinek az ismerősének kell lenni, hogy toljanak valakit ?
2019. aug. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!