Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztek ennyire csalhatnak?

Ovu tesztek ennyire csalhatnak?

Figyelt kérdés

peteérés utáni 4. napban vagyok...mikor lent volt a hőm aznap este voltunk együtt utoljára(2 napig volt fent a hőm,majd 2 napja lement 2 tizedet 36,7-ről 36,5re,de szépen látszódik h felugrott meg a hasam is fájt vagy 2 napig)

és a tegnap meg ma reggeli ovu tesztemen a pozitiv csík olyan erős volt hogy szinte hozzá képest a kontol csík negatív volt!de szerintem még hamar lenne...


2012. júl. 29. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hőmérőzöm, csak ovu tesztet használok, és a dokim is néz UH val. Nekem az ovu teszt mindíg jót mutatott.

Mit jelent az hogy a peteérés utáni 4. nap?

Amikor mensizel, akkor kezdenek el érni a tüszők (abban van a pete), és középidőben van a tüszőrepedés (előtte max. 36 órával pozitív az LH teszt). A tüszőrepedéskor vagy fogamzóképes.

Nekem a tüszőrepim általában a 13. ciklusnapon szokott lenni. A ciklust attól a naptól számoljuk amikor megjött, tehát az első mensisi nap az első ciklusnap.

Arra is gondoltam hogy félreértettem a kérdést és az ovutesztet jóstesztnek akarod használni. Ahoz mindenképp korai, az tuti.

Egyébként van olyan hogy 2 tüsző éik, és akkor akár több nap külömbsággel is kirepedhetnek. Az előző által termelt sárgatesthormon elvileg megakadályozza, de volt már ilyen nálam is.

Így lehet több nap különbséggel is pozi az LH teszt.

Remélem azért segítettem:)

2012. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen!koszi!elirtam bocsi ovulacio utanra gondoltam.ma reggeli ovu teszt is erős lett.
2012. júl. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!