Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom vezetékes net díjcsoma...

Trevor. kérdése:

Telekom vezetékes net díjcsomag váltás (? )

Figyelt kérdés
Eddig 20/1-es volt a net, most 30/5-ös(nek kéne lennie). Kedden voltunk bent a Telekomnál, ahol módosítottuk a díjcsomagot, tegnap küldtek ki új routert, beüzemeltem és van net. Viszont a sebesség a régi. Bent azt mondta a nő, hogy amint az új routert beüzemeljük, 2 órán belül átváltják a netet az új előfizetés szerintire. Tegnap öt óra magasságában beüzemeltem, de a speedtest.net szerint a sebesség még mindig a régi. Még mielőtt betelefonálnánk, érdekelne, hogy más is járt-e így? Mennyi időbe telt, mire átállították a sávszélességet?

2019. júl. 25. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Trékom, szóval jobb ha meg sem lepődsz. Hívhatod őket kapásból.
2019. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd, hogy valóban át lett állítva a sávszél. (Telekom honlapján a csomagodnál)


Nekem régebben egy telefon elég volt és semmi routercsere, vagy bármi, 1 óra múlva "magától" lett gyorsabb a net

2019. júl. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!