Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új Skypeban (Win10) van...

Az új Skypeban (Win10) van olyan chat üzenet értesítő ablak, amibe gépelni is lehet?

Figyelt kérdés

Egy családtag kérdezte, hogy mi az, de én még nem láttam. Van valami újítás, hogy egyből lehet gépelni a választ a felugró ablakba, ami jelzi az új üzenetet?


Nekem nem csinálja ezt, ezért kérdezem, hogy megmondhassam neki, hogy mi az, és hogy kell használni.



2019. júl. 26. 21:02
 1/3 anonim válasza:
Beállításokban tudod megcsinálni.
2019. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A beállításokban csak olyat láttam, hogy értesítések ki-be. Az értesítések jók, azokat továbbra is akarom, hogy jöjjön neki popup, ha ír valaki neki.


A gépelős popupot nem akarom, de nem tudom azt hogyan lehet kikapcsolni, hogy sima szöveges popup legyen csak, mint régen.

2019. júl. 26. 21:35
 3/3 anonim válasza:
Valami ilyesmi van hogy értesítési szalagok megjelenése azt hiszem. Ott keresgélj.
2019. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!