Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani routert?

Tudnátok ajánlani routert?

Figyelt kérdés
Telekomos internetem van, de a router amit adtak hozzá borzasztó. Szeretném lecserélni egy másikra, de igazából nem értek hozzá.

2019. aug. 5. 12:23
 1/9 Derwer ***** válasza:
Kezdésnek írd le, hogy mi az ami borzasztó és mi az amit el szeretnél érni. Milyen eszközöd van jelenleg, mi a referencia pont?
2019. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. V. ***** válasza:

Olcsó és megbízható a TP-Link szériája.

Igényeidhez mérten 5-30e Ft-ig kapható, neked kell tudnod, hogy mire legyen képes. (router, router+wifi, router+5GHz wifi, nagyobb távolság, ...)

Középkategóriás a TP-Link, de nekem eddig a D-Link, Asus és más márkákkal volt már gondom, TP-Link-el még nem.

2019. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Sima modemként akkor is használnod kell a Telekom eszközét. Hiszen eleve nem tudsz venni olyat, ami támogatja a Telekomnak pl a VDSL vagy az Optikai hálózatát. Kérdés tehát, hogy milyen részével nem vagy megelégedve a telekomos routernek?

Mert ha megveszel egy belépő szintű AC -s routert 10 000 -ért, az nem biztos hogy nagy előrelépés lesz.

2019. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem jó az internet. Nagyon lassú, akkor is amikor a router közelében vagyok.
2019. aug. 5. 16:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a sávszélességgel van a gond, mert most váltottam nagyobb csomagba. Előzővel semmi probléma nem volt. Tehát kizárólagos alapon a routerrel lehet valami.
2019. aug. 5. 16:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan az a gond, hogy percekig kell várnom egy oldal betöltésére.
2019. aug. 5. 16:56
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
Vezetékesen is szar? Netszolgáltatót hívtad már?
2019. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vezetékesen jó. Hívtam őket, azt mondták, hogy csak vezetékesen tudják garantálni és vegyek másik routert.
2019. aug. 5. 17:13
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
Mi a jelenlegi szolgáltató HGW pontos típusa, és mekkora netcsomaghoz kell a router?
2019. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!