Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom veglegesen torolni?

Hogy tudom veglegesen torolni?

Figyelt kérdés
Facebookon szeretnem ha az osszes uzenet eltunne amit kuldtem. Tobb embernel is latom h az van kiirva h az uzenetet keretlen vagy serto tartalomnak jelentettek. Ezt ugy lehet csak elerni ha jelentenek es torlik az oldalamat? Vagy ha torlom veglegesen az oldalamat akkor majd egy ido utan eltunik es majd az en uzenetim helyett is ez lesz kiirva?

2019. aug. 9. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tűnik el magától az üzeneted. Ha el is tudod érni hogy töröljék, az nem vonatkozik azokra az esetekre, ha valaki a beszélgetést kimásolta, lementette, képernyőképet csinált róla.

Ok nélkül jelenteni egy beszélgetést csak azért mert hátha törlik pedig genyóság, mert ha a rendszer nem mérlegel akkor úgy kap tiltást a másik fél hogy nem csinált semmi rosszat. Ha pedig megvizsgálják a tartalmat és nem találják szabálysértőnek, úgysem törlődik.

2019. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!