Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a digihez a u t...

Hogyan tudok a digihez a u t o m a t i k u s a n kapcsolódni? Router nélkül, lakótelepi kábelnetnél?

Figyelt kérdés
Hetek óta egyetlen értelmes választ sem kaptam !!!Úgy szeretném,hogy bekapcsolom a gépet és nem kell sehova klikkelni és kapcsolódik a hálózathoz a számitógép.Ilyen beállitásra lenne szükségem,személyes segitséget is elfogadnék/természetesen nem ingyen/ Üdv mindenkinek.
2019. aug. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, milyen rendszer, de ezek közül valamelyik hátha segít:

[link]

2019. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hetek teltek el, miért nem kérdezed meg a szolgáltatót?
2019. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Windows 7 op.rendszerem van.A linken csak PPPOE kapcsolat beállitása segédlet van,az meg már megvan.A szolgáltatót megkérdeztem,elmagyarázta,hogyan kell PPPOE kapcsolatot létrehozni,amit szerettem volna abban nem tudtak segiteni vagy nem akartak,azt mondták hivjak informatikus szakembert.Erről ennyit,erről beszéltem,csak ilyen segitségeket kaptam.Azt hittem van itt valaki aki, lépésről-lépésre letudná irni,hogy mit kell csinálni,ezek szerint itt nem található ilyen személy.Mégegyszer köszi a válaszokat.További szép napot.
2019. aug. 13. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Dirtywindows-on van erről egy cikk, keress rá.
2019. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Üdv.
2019. aug. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!