Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A badoo társkeresőn ahhoz is...

A badoo társkeresőn ahhoz is prémium kell hogy lássam hogy kik látogatnak meg és kik tetszikelnek?

Figyelt kérdés
Furcsa hogy a látogatók és a tetszel nekik menüpontokban senki nincs, még elhomályosítva se...
2019. aug. 12. 23:18
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
100%

Van, aki prémium nélkül is látható, írhatsz is neki, ezek a "nem népszerű" emberek.

Akik napi sok üzenetet kapnak, azoknak már írni sem tudsz.

A látogatókat szokta írni minden nélkül.

Vannak napok, amikor síri csönd van és vannak, amikor meg többen is megnézik (ez általában hétvége felé van, bár most a hőség miatt sokan nem a nettel, hanem a stranddal foglalkoztak).


De igazából nekem 10-15 levélből egyetlen egyre sem válaszoltak, sőt 5 el se lett olvasva, noha az illetők napi szinten járkáltak az oldalon.

Azaz ne várj csodát! Onnan még lány ismerősömnek se sikerült senkivel se találkoznia, míg tinderrel love oldalon keresztül már sokakkal.

Ha felajánlja az "ingyen prémiumot" 1-2 hét után, gondolkozz el, hogy ha ingyen van, miért is kell neki a bakkártyád és annak megfelelően maradj, vagy hagyd ott a p...ba!

2019. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem jó a badoo! Lehúzás az egész! Prémium előfizetést vásároltam egy hétre 500 forintért! Akkor már láttam kik néztek meg,de akárkinek írni szerettem volna még vásároljak kreditet is hozzá! Még senkivel sem tudtam kommunikálni! Akik a nem túl népszerü kategóriába vannak még választ sem kaptam senkitől!
2019. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!