Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért rakják ki sokan a...

Miért rakják ki sokan a kisbabájukat, gyereküket napi szinten FB-ra?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy pl. születésük után ne mutassák be, bár mondjuk én azt is csak pár barátnak privátban küldtem el, gondoltam a "sarki zöldségesnek" nem fogom megmutatni, szerintem nem is érdekelte volna. Ami eszembe jutott, hogy az a gyerek egyszer felnő, önálló akarata van. Mi van, ha azt mondja, hogy vegyék le az összeset, mert neki ciki, hogy az is meg van örökítve a közösségi oldalra, ha egyet fingik.
2019. aug. 13. 11:45
 1/6 anonim válasza:
0%
Talán mert lusták várni hogy személyesen találkozzanak velük és reklámozni akarják.
2019. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: a gyerek egyfajta státusszimbólum, és ami neked van, azt másoknak meg kell mutatni. Hiszen ennyivel több vagy, te ezt is elérted, és mindenki aki nem itt tart, had irigykedjen.

2: a gyerek születése után minden rákoncentrálódik, és bele is szűkül sok anyukat tudata, hogy csak a gyerek-gyerek-gyerek. Csecsemőkorban nőnek és fejlődnek a leglátványosabban, napi szinte lehet új dolgot közölni: most megfordult, most hízott, most megfogta az ujjam, most grimaszol, most... Aztán észre sem veszi, hogy az albumban már 200 kép van fent a gyerekről, pedig még fél éves sincs.

2019. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Ezekbe bele sem gondoltam, valóban amolyan státuszszimbólum lehet, bár nem értem, miért gondolják, hogy az ember irigykedne emiatt, szerintem a legtöbb inkább jót mosolyog az egészen, hogy na megint egy kép. És tényleg... Valóban nekik nagy szám lehet, hogy már a kis lurkó felállt, megtanult járni, hízott fél kilót, de egy idő után már nagyon unalmas, hogy folyton mások arcába tolják. Persze van megoldás, kikövetés. Még pár hónapja ki is követtem valakit, de ma rámentem az adatlapjára, hogy mi lehet vele, de róla nem tudtam meg semmit, viszont a gyerekével változatlanul tele volt a fala. :(
2019. aug. 13. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán büszkék rá, ami esetleg érthető is kissé, de hogy valaki pld a mindennapi reggelijéről posztoljon több képet.... :(
2019. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Persze, legyenek is büszkék, azzal nincs is semmi gond. :) csak túltolják. De igazad van, ugyanez igaz a kaja fotókra is. Egyfajta divat lehet mindkettő vagy nem tudom.
2019. aug. 13. 13:09
 6/6 anonim válasza:
Azért van benne lájkéhség.
2019. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!