Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy a volt...

Hogy lehet az, hogy a volt szeretőm Messengeren mindig az első helyen van az elérhető listán?

Figyelt kérdés
Nem chatelünk egyáltalán, soha és mégis ott van! Aamikor együtt voltunk nekem volt egy másik profilom és csak arról beszéltem vele, az igazi profilomon szinte soha, vagy csak nagyon ritkán 2-3 havonta. De mióta szakítottunk ezen mindig az első helyen van, megelőzve olyanokat akikkel nap mint nap chatelek. A chat szerint vele szinte semmilyen módon nem tartom a kapcsolatot, hiszen a Facebook profiljára se nézek rá a valódi profilomról, csak a másikról. A chat szempontjából ő számomra egy szinte idegen profil és már már idegesít, hogy akkor, hogy kerülhet leg előre. Csak azt tudom elképzelni, hogy ő állandóan nézi az én profilomat és ezért kínálgatja nekem a chat. Még megfigyeltem, hogy ha pl. anyósom bent van ő is előre kerül, pedig sose írok vele messengeren (telefonon beszélünk) és a profljára se kerestem rá évek óta. Viszont ő biztos naponta nézi az enyémet! Van egy csomó más chat alany is akikkel sose beszélek és nem is keresek rájuk (kb. pont mint a volt szeretőm) és valószínűleg ők se rám, így leghátul is vannak... de akkor ő miért van mindig a legelső helyen?

2019. aug. 19. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A feszbuk tobbet tud rolad, mint te magadrol. Igy.
2019. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a valódi profilomról se nem chatelek vele, se nem vagyok az ismerőse, se nem nézegetem a profilját, olyan számomra mint egy idegen, akkor követett egy Facebook dolgozó? 😀
2019. aug. 19. 23:14
 3/9 Estádio de Felchút válasza:
83%

My wife asked me why I was speaking so softly at home.

I told her I was afraid Mark Zuckerberg was listening!

She laughed. I laughed.

Alexa laughed. Siri laughed.

2019. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem fizet is érte.
2019. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalam pedig:

Töröltem tiltottam az exem. Minden profiljat. De mèg ma is feldobja az ismeröseit (akiket csak ö ismer mas nemzetisegek pl)nekem az ismerösajanlasokba.


Hogy lehet az hogy nem ismerös vagy törölt ismerös ismeröseit ajànlgatja a face?

2019. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
próbálj meg másik böngészőt,vagy töröld az előzményeket,nem tudom,hogy mennyire tárolja sütiként a messengeres dolgokat.Egy próbát megér .Az is lehet,hogy véletlen,habár érdekes dolog ez az arckönyv... :)
2019. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Facebooknak ez az algoritmusa elég furán működik. Olyan embereket is előkelő helyen hoz ki, akikkel soha nem beszéltem, nem lájkoltuk és nem kommenteltük egymás dolgait.
2019. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonos böngésző, azonos telefon, azonos számítógép, azonos GPS koordináták. Ennyi.
2019. aug. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Olyan az algoritmus, hogy aki aktívan nézi a profilod, vagy beszél veled(vagy fordítva) azt sor elejére rakja.
2019. aug. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!