Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha van egy lány...

Pascal Áron kérdése:

Mit csináljak ha van egy lány de nem igazán merek hozzá odamenni mert sosincs egyedül. Az első pár nap messengeren beszélgettünk de enis és szerintem ő is úgy gondolja hogyha akarunk egymástól valamit akkor azt személyesen kéne. Tippek?

Figyelt kérdés

Ja és még annyit hogy 173cm magas vagyok 57kg. Érzékeny és kicsit más mint az átlag. Beszélek magamba hiszek dolgokban stb😂. Ha nem csak hülyét csinált belőlem akkor sokban hasonlítunk. Jó véleménnyel vagyunk egymásról csak egyszerűen nem tudok odamenni a barátnői miatt.Ha zavarba vagyok akkor olyan vagyok mint egy idióta aki össze vissza dadog és próbálok láthatatlanná válni.Ha egyedül lenne akkor simán menne de így lehetetlen.

Hogy vegyem rá magam hogy lazán menjek oda bárkihez, bármikor?



2017. nov. 29. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szoktatok beszélni, akkor kérd meg, hogy találkozzatok, hívd randira, oda csak nem viszi a barátnőit is. :-)
2017. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom eldönteni hogy azért nem ír magától mert szarik rám vagy mert arra vár hogy majd személyesen odamegyek
2017. nov. 29. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg valószínűleg azt nem érti, hogy te miért nem írsz rá és hívod el valahová.
2017. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül kiderült hogy a lány csak udvariasságból válaszolt😒
2017. nov. 30. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Sokunkkal megesett már hasonló.
2017. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ne szegje kedved, annyi kedves lány jön még, rengeteg kihagyott lehetőséggel, "milettvolna-ha" helyzettel. Ezekből tanulsz te is, mint mi is, mindannyian.
2017. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!