Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook adatlapra elvileg...

A facebook adatlapra elvileg be lehet youtube videot illeszteni, én be is illesztettem, de ha rákattintanak akkor nemjeleniti meg, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elvileg, gyakorlatilag is be lehet videot illeszteni, méghozzá ugy, hogy elkezded lejátszani YouTube-n a videot , az url-jét kijelölöd és bemásolod a Facebook-ra (idővonalra, hozzászóláshoz, Messengerben küldéshez) és Küldés. Nem tudom Te hogyan csináltad, de egy biztos: rosszul
2019. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia, te félreértetted a kérdést. Amit leírtál azt teszem nap mint nap. Arról a youtube linkről van szó amit az adatlapra illesztünk be.

Facebook csatorna, bal oldalt adatlap áttekintése, erről a helyről van szó. Oda illesztettem be. és onnan nem lehet lejátszani, nem engedi a Facebook.

2019. aug. 23. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képernyővideot arról ahová "beillesztetted"!
2019. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Facebook csatornádon a névjegyre kattintasz, ott elérhetőség és alapadatokra, ott lehet beilleszteni youtube videot. Erre ha rákattintanak miért nem jelenik nekem meg vajon?
2019. aug. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!