Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett a RANT-erekkel?...

Mi lett a RANT-erekkel? Becsicskultak?

Figyelt kérdés

Régen tök sok videót töltöttek fel a RANT-erek. de mára már egyik se aktív. Ez már gyanús nekem, hogy egyszerre eltűnik az összes. Ott a Your choice, FanMadeMaker marci, The Raven Croaks, Flex, Haseo.

Lehet, hogy rájuk fenyítetek? És nem csak, hogy rant videó nem készül de még sima videó sem.



2019. aug. 22. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nyár van, uborkaszezon, nincs miről videót csinálni - akibe eddig bele lehetett kötni, nagy eséllyel ugyanazt a trash-t csinálja, kétszer nincs értelme ugyanazt elmondani róla. Ilyenkor az emberek nyaralnak, fesztiválszezon van, dög meleg, kedved meg semmihez. Ahogy a tévében is holtszezon a nyár, valamennyire Youtube-on is, mert mások a tartalomfogyasztási szokások, kevesebb a néző is.
2019. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűen megunták, meg amit az #1 írt.

Nekem van egy coub csatornám, 3,5 millió megtekintéssel, közel 90 ezer like-al de már kb 2 hónapja leszarom az egészet. Nincs kedvem új meme-ket csinálni. Eleinte még az újdonság meg a sok like motivált hogy csináljam mert tetszik az embereknek, de mostanra már abszolút elment a kedvem tőle.

2019. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem fenyítették őket.

Csupán a pénz és a nagy nézettség nem ezekből van, és erre már rájöttek ők is.

2019. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha a napiszart be tudták fenyíteni/megvenni a csunfildes dologgal akkor bármit el tudok képzelnni
2019. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Haseo: már nem készít commentary/rant videókat, úgy láttam ezeket le is törölte.


Your choice: velük nem tudom mi van.


FMM: nem követem, nem tudom


The Raven Croaks: hangszálműtéte volt, most "pihentetnie" kell a hangját


fleX: magánéleti dolgok miatt hagyta abba, +a CringeBait 8. részében kifejtette, hogy ő már mémes irányba vinné el a rant/commentary műfajt. (most egyébként overcoolernél vendégszerepel)

2019. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2019. aug. 22. 19:58
 7/12 anonim válasza:
63%

Fent van a nevem a gyakorin. :D Beszarsz. xd


- Szerintem egyértelmű hogy a rantnek nem volt szinte semmilyen hatása a közösségre így fölöslegessé vált. De ez csak az én véleményem. Az hogy random emberek csámcsogtak másokon nem egy cél, ugyan is semerre sem mozdítottuk előre a fejlődésüket.


- Amúgy tudtommal nyár van, lehet többen azért inaktívak, mert tudtommal az első 3 még aktív volt amikor én kiszáltam. :D


- UI Nézd meg a community/közösség fület a csatornákon ott szoktak új infók lenni.

2019. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
50%
Hová lett a többi válasz?
2019. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom az érzékenylelkűek jelentették.
2019. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ciki 3 éves kérdéshez hozzászólni, szerintem inkább főleg arról van szó általánosan ebben a kategóriában, hogy mindent elmondtak amit akartak és új témák felé néztek.


Azért például a TRC-től vannak újabb kritikák is azóta.


Nem valószerű, hogy a korábbi ranterek azért váltottak, hogy nézettség és pénz jöjjön, mert akkor mind játszana, mivel a játékok hozzák könnyen a legnagyobb nézettséget, pénzadományokat és szponzorokat. Többségük kreatívkodik valamit, vagy olyan témában videózik, amit kedvel.


Az egyéb okokat már leírták mások, a videósoknak is halad az életük, változik a családi helyzetük, a munkájuk, stb.

Vagy ahogy már írta itt valaki, a kritikáknak nincs foganatjuk.

Vannak a szektásodott rajongók, őket semmi nem fogja meggyőzni.

Aki nem rajongója senkinek, semminek, az az ember meg többnyire magától is látja, hogy milyen (nem feltétlenül jó) irányba halad a világ.

Egyébként a politikában is ugyanez figyelhető meg, mint a videósok világában: Szektásodott rajongók VS senkinek nem szektásodott rajongói.

Sajnos az emberek többsége fogékony a manipulációra és hajlik a szektásodásra. Belőlük sokan jól megélnek: a videósok, a celebek, az influenszerek, a politikusok, és a cégek, amik az újabb termékeiket ezeken keresztül rámelegítik az emberekre, hogy 50 év múlva szeméthegyeken és szétszennyezett bolygón üljünk majd.

2022. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!