Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore tényleg kifog halni?

Az Ncore tényleg kifog halni?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány helyeken, és páran mondták nekem hogy az egy több streaming miatt, kifog halni az a torrent és az Ncore.

A facen a Netflix Magyar tartalomnál ezt a szöveget jegyeztem ki: mi is tudjuk hogy a Netflix alul méretezte a magyar lokalizációt. El van csúszva, sok félben maradt, ami nrm tesz jót a hazai streaming terjedésének. Viszont egyelőre kár lenne arról beszélni, hogy a torrent kikopna a hazai gyakorlatból. Mi sem írtuk, de amint rendeződik a helyzet, egyre kevésbé lesz releváns torrentezni


Tényleg igazuk van? valóban a streaming fogja hozni a halált Ncore és torrent társaira?



2019. aug. 23. 14:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nem magyarázom a bizonyítványt, mert nem keresek erkölcsi felmentést. Akkor sem fizetnék egy kanyit sem, ha nem létezne torrent, inkább nem nézném. Akkor viszont fizetnék, mint a katonatiszt, ha olyan szolgáltatást kínálnának, amit megéri használni. Az már nem az én hibám, hogy nem így tesznek.

2019. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Lassan minden összeáll a Disney+ streaming platform indulásához. HBOGO (majd HBOMax), Netflix AppleTV+ és Amazon Prime (hamarosan ők is belehúznak) Több milliárdos piac, egyre több magyar tartalom, ez a streaming jövője, a régik, elavult dolgok meghalnak, jön az új streaming világ.


Készüljetek 2020-ban mindenképpen terveznek Közép-Kelet-Európával,köztük Magyarországgal, viszlát torrent..

2019. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%

# 22

"Készüljetek 2020-ban mindenképpen terveznek Közép-Kelet-Európával,köztük Magyarországgal, viszlát torrent.."


Honnan veszed ezt?

2019. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan, de mindig beírja a hülyeségeit a torrentes témájú kérdések alá. Így megszűnik, úgy véget ér, sötét korszak jön, satöbbi.

A párja a 43%-os vészmadár, aki meg a kérdések tolja egymás után, hogy vajon mi fog megszűnni, meg tételesen végigkérdezi oldalanként vagy szolgáltatásonként hogy mire érdemes regisztrálni, vagy felesleges-e mert majd úgyis bezárják.

Ezt a témát már legalább 2 tucatszor kibeszéltük itt az elmúlt hónapok során, de mivel újra és újra megkérdezik, ezért újra és újra végig van vezetve hogy miért hülyeség az egyik kérdése vagy másik válasza.

2019. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Addig amíg ilyenek a fizetések - ala sok alacsony -, meg a netflixen és az amazonon régiókódok vannak, mint a DVD és VHS korszakban, addig lesznek torrent oldalak, meg online filmes oldalak, is, legfeljebb változó IP cím alatt. Videómegosztók ugyanúgy. Párat bezárnak, nyílik új, vagy ugyanaz csak más IP alatt.
2019. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
69%
Azt mindig elfelejtik ennél a témánál (ami nekem talán a legfontosabb), hogy azt a minőséget amit egy torrentes film/sorozat nyújt, olyan jó soha nem lesz egy streaming szolgáltatás. (Itt a kép-, és hangminőségre gondolok.)
2020. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!