Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit letilt egy Youtube...

Ha valakit letilt egy Youtube videós tegyük fel azért, mert nem tetszik neki egy negatív hangvételű kritika, örökre lesz eltiltva egy adott videós komment szekciójáról a felhasználó?

Figyelt kérdés

Próbáltam egy Gibbi nevű embertől kérdezni, hogy milyen Minecraft módokat használt fel a 10 dolog, ami a Minecraft-ból hiányzik sorozatához. Nem kaptam választ 2 hónapja, még egyszer megkérdeztem, erre csak úgy letiltott engem mindenféle indok nélkül a YT fiókjáról.

Majd ha én feljelentem őt azért, mert egy olyan videó részletet használt fel, ami nem az ő tulajdona, majd n lesz nagy az arca.



2019. aug. 25. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
igen örökre, de szerencsére egy gmailes címmel sok tucat kamuregisztrációt lehet csinálni szóval hajrá
2019. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megúnta a sok kérdezést és basz....t és mivel nem akarta titkát megosztani veled, letiltott. Én is letiltottalak volna.
2019. aug. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából már lényegtelen, mivel az egyik videója leírásában le van írva az eredeti videó forrása.

Én voltam a legnagyobb barom, hogy mindenféle hülyeséget feltételeztem, hogy a U2Row srácokhoz hasonlóan ő is a sajátjának akarja mondani a videóban elhangzott dolgokat. :/

2019. aug. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!