Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a szerzői jogtula...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudom a szerzői jogtulajdonost megkérni, hogy a YouTube-n adja hozzá az én csatornámat az engedélyezőlistájához?

Figyelt kérdés

Egy videót készülök feltenni a YouTuber-a, amihez háttérzenének egy zeneszámból egy 35 mp-s részletet szeretnék felhasználni. Ez a zeneszám fenn van a YouTube-n. Írtam a zeneszám jogtulajdonosának, aki a felhasználáshoz a beleegyezését adta:

[link]

A YouTube a szerzői jogokkal kapcsolatban ezt írja:

[link]

Idézek:

Felkerülés a szerzőijog-tulajdonos engedélyezőlistájára

Amennyiben a YouTube-on engedéllyel használható tartalmat tölt fel, érdemes lehet kapcsolatba lépni a megfelelő jogtulajdonossal, és megkérni, hogy biztosítsa csatornája számára a védelmet az automatikus Content ID-követelésekkel szemben.

Kérje meg, hogy adja hozzá az Ön csatornáját az engedélyezőlistájához, amely a tartalomkezelő „Content ID” nevű lapján található.

Néhány esetben előfordulhat, hogy a licencet biztosító fél nem tudja, ki kezeli a tartalom Content ID-ját. Kizárólag a szerzői jog tulajdonosának YouTube- és Content ID-fiókjához hozzáféréssel rendelkező személyek tehetik fel csatornáját az engedélyezőlistára.

Most akkor a kérdésem az lenne, hogy mit üzenjek a jogtulajdonosnak, hogy konkrétan mit csináljon (a pontos munkamenet érdekelne, lépésről-lépésre)? A YouTube-n nem tudok kapcsolatba lépni vele, csak a SoundCloud üzenetküldőjének a segítségével.



2019. aug. 28. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre az oldalra irányítsd el.
2019. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!