Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on meddig lesz letiltva...

NCore-on meddig lesz letiltva a komment hozzászólás lehetőségem? Július 4-ie óta vagyok letiltva. Karácsonykor milyen ajándékok szoktak lenni minden fióknak? Mikor kész megint olyan, hogy kapunk 5000 ingyen pontot?

Figyelt kérdés
Te hány warnt kaptál és milyen szabályok miatt? Volt fogalmad hogy van-e ilyen szabály?

2019. aug. 29. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírás miatt! Telefonról írtam és siettem. Azt akartam írni, hogy mikor LESZ. Nem az, hogy mikor kész.

Bocsánat megint.

2019. aug. 29. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát jó nagy baromságot írhattál, ha ennyi időre letiltottak.

Az is lehet, ha elvették a hozzászólási jogodat, ha már ennyi ideje nem tudsz írni.

2019. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyanokat írtam amin nem tudtam h szabályellenes. :O

Spoiler, felirat kérés,torrent kérés,más anyag torrent érdeklődés..... Honnan tudhattam, hogy ez rossz? Senki sem olvassa el a wikit. Ilyan hosszúak mint a telepítésnél az info és a többi. Nagyon hosszú

2019. aug. 29. 14:56
 4/7 belapus ***** válasza:
75%
Egy bizonyos értelmi szint fölött - mondjuk, legyen ez a papucsállatkáé - már természetes, hogy egy regisztrációs folyamat során elolvasásra kerülnek - ha nem is szóról szóra, de nagy vonalakban mindenképpen, és különösen akkor, amikor egy közösségről köztudomású, hogy szigorúak ebben a tekintetben - a felhasználási feltételek.
2019. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem figyelmetlen vagyok, ezért kaptam vissza a büntit. És ti hány warnt kaptatok?
2019. aug. 29. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Még egyet sem pedig 7 éve és 35 hete regisztráltam.
2019. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy csinálod hogy nem írsz semmihez és nem töltesz fel semmit sem? Mennyi pontod van? :O nekem 2220 :(
2019. aug. 29. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!