Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mercusys routert beállítása...

Mercusys routert beállítása titkosítás hogyan? Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, baromi ideges vagyok, ide járnak a suttyó kölykök lopni a netem. Hiába titkosítom egyszerűen nem jegyzi meg a beállított usert, és azt hogy titkosítani szeretném. Csatlakozik a gépem, a regisztrálatlan titkosítatlan routerre. Mi a fenéért nem működik? Mercusys routerről van szó, van valakinek hasonló?
2019. aug. 29. 20:20
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Ezért nem kell minden random kínai f*st megvenni, csak azért mert olcsó.

Olvastál róla egyáltalán teszteket erről a márkáról? Vagy hallottál róla komolyabb technikai fórumokon, hogy bárki is ajánlja? Mert én nem hinném...

2019. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állits be mac szűrést és szépen egyenként regisztráld az általad használt eszközök mac címeit! (Megengedő lista legyen)

Továbbá kapcsold ki az ssid név sugárzását (mentés) majd utána írd át valami másra az ssid nevet!

Így majd a telódon rejtett hálózatként kell hozzáadd és az általad megadott ssid-t szépen bepötyögöd!

Nem nagyon értem mi az a nem jegyzi meg a beállításokat de ha a fentebb leírtakat sem jegyzi meg kuka..

2019. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De egyáltalán minek veszel ilyen noname fos routert? Ha nem akarsz sokat költeni, veszel 5000 forintért egy TL-WR841N-t és dobsz rá egy DD-WRT-t. Elavult, nem tud gigabitet, de megbízható és egy mozizással egybekötött sörözés árából kijön.
2019. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, végül sikerült, a telefonomról kerestem fel a router reg oldalát. Persze 20x próbáltam gépről is ugyanazt. Na mindegy most stabilnak tűnik, de napokban veszek egy komolyabbat, mert a jelerősseg 10 méterről már amúgy is sz@r. Szval, csere lesz. Azért vettem ilyet, mert gyorsan kellett jó végén, és nem volt több pénzem....
2019. aug. 30. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!