Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kellene hitelesítenem...

Hogyan kellene hitelesítenem a kártyámat paypalon?

Figyelt kérdés
Adott egy olyan helyzet, hogy a k&h-s kártyámat hozzáadtan a paypalomhoz és gondoltam akkor már hitelesítem is. Így rá is mentem, azt már írta hogy 400ft-ot fognak LEVONNI és ha megnézem a kártyám előzményeit akkor a levonás kódját kell megadnom és akkor hitelesítődik és egyben visszakapom a 400ft-ot. Na az a gond, hogy nem levonták az összeget hanem zárolták és azt meg nemtudom megnézni az előzményekben, csak írja hogy zárolva van és így semmilyen kódot nemlátok. Valaki esetleg tudja hogy ilyenkor mi a teendő? (Ne értsetek félre nem a 400ft-om miatt aggódok csak szeretném hitelesíteni a kártyám hogy majd nagyobb összeget tudjak vele fizetni)

2019. aug. 30. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor történt az utalás? A zárolás akár arra is utalhat, hogy a megbízás le lett adva az utalásra, de banki időn kívül történt, így a pénz már nem került elküldésre, hanem függőben tartja. Vannak bankok, ahol munkanapokon délután 4 és reggel 7 között már nincs pénzmozgás szolgáltatón kívüli megbízásokra. Így az utalásod hétfő reggelig zárolva marad, majd utána automatikusan elküldi.
2019. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár 2-3 nap is el fog telni mire megjelenik a netbankodban a 400 ft-os tranzakció..(de ha 1 hónap múlva adod meg akkor se jár le a kód) Nekem legalábbis minden kártyánál mindig volt 2-3 nap átfutás hiába munkaidőben és hétközben történt!

Miután beírod paypalon és elfogadja a kódot a visszatérítesi idő is lesz min. 3 nap de vissza fog menni a számládra a teljes összeg.

2019. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kapsz SMS-t a tranzakciókról. akkor abban benne van a kód.


Ha nem kapsz SMS-t, akkor meg kell várnod, amíg a bankod lekönyveli a tranzakciót, és a netbankban 1-2 mnkanapon belül megjelenik

2019. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!