Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube asztali verzióból...

YouTube asztali verzióból miért tüntették el a sárga reklámcsíkokat?

Figyelt kérdés
Telefonos appban benne van, a webes felületen miért nincs? Engem kifejezetten zavar, hogy nem látom hány reklámra számítsak a videó nézése közben.

2019. szept. 1. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem benne vannak a csíkok az asztali tecsőben is, bár ugye reklámot nem látok, mert blokkolva vannak.
2019. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes... Pedig próbáltam firefoxban, internet explorerben is.
2019. szept. 1. 14:54
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
62%
Pont ezért használok uBlock Origin -t, hogy ilyen dolgok ne izgassanak. :D
2019. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A google fórumán és redditen is többen jelezték, hogy eltűntek a kis reklámcsíkok, bár érdemleges válász ott sem volt.

Az adblockra visszatérve: szerintem gerinctelen dolog azokkal a tartalomgyártókkal szemben, akik sok időt és energiát ölnek a videóikba..

2019. szept. 1. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg az a gerinctelen dolog, hogy a pofádba tolják az idegesítő reklámokat. "Ő kezdte!"
2019. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
62%

Emlékszem mikor Magyarországon a net virágzani kezdett. Kb az ezred forduló előtt picivel, még nem volt szükség reklámblokkolókra. Elvillogtak maguknak egy sarokba, nem idegesítették az embert.


De most már az konkrétan az agyára megy az embernek. Mikor benne vagyok valamiben a youtube -on, pl önfeledt klipp nézés, zenehallgatás. Rohadtul kizökkentik az embert vele.

Máshol még dúrvább. Előugró ablakok tucatjaival kell megküzdeni.


Lemerem fogadni te sem várod végig, hanem skip -eled amikor csak lehetséges. És az álszenteskedés nem fogja megmenteni őket. Attól hogy te nem csinálod, a többség még csinálni fogja. Ha felhagynának a weboldal üzemeltetői ezzel a csicska magatartással, a felhasználók is felhagynának a blokkolásukkal.

2019. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Minőségi tartalomban a színvonalas bújtatott termékmegjelenítések és a profi, tényleg jó dolgokat népszerűsítő, nyílt reklámtartalmak sokkal nagyobb nyer-nyer felállást hoznak, és nem fogja meg őket semmi. Persze abból a google nem sok pénzt lát, de ez van, googli, bocsesz, kérlek foglalj helyet...
2019. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!