Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Night fall rp szerver teszt...

Night fall rp szerver teszt válaszok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A night fall rp szerverre szeretnék felcsatlakozni, csak ahhoz egy 45 kérdésből álló tesztet ki kell tölteni. Már kétszer próbáltam, de mind a kétszer csak pár százalékon múlt az egész. Szóval ha valaki letudná írni nekem a teszt összes válaszát, azt NAGYON megköszönném!

2019. szept. 2. 12:42
1 2 3
 11/21 yuuki00 válasza:

Epp ez az xD néhány kérdés full 2 értelmű..


16. Discordon szólnak hogy menjen XY helyre. Mit tesz?

1: Oda megy.

2: Le RP-zi hogy szóltak hogy menjen oda.

3: Semmit.

4: Vissza kérdez, hogy miért?


Itt is vagy semmit vagy le rpzem...


3. Ha éppen egy a rendőri kiképzés indul. De a bandával rabolni kezdenétek. Akkor te..

1: Elkezdtem szidalmazni őket hogy miért nem rendőrködnek

2: Megyek rabolni.

3: Mivel nincs aktív rendőr így rabolni se tudok, tehát a terv módosul


Ilyenről nincs szó a szabályzata..

De vagy a 2 vagy az 3.. Hisz a való életbe se szakítjak meg a rablást csak mert kiképzés van..


9. Milyen szankcióra számíthat ha szidalmaz másokat? (IC)

1: 24h eltiltás

2: Egy admin ügyre

3: Semmire, mert ezt rpzi..


Itt se érteni... Streamerek (aki admin) simán szid mást stream közbe XDD szal itt is akár mind a 3 lehet...

2019. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem RP-zed le, mert az MG lenne, vagy nem teszel semmit, vagy visszakérdezel miért, de itt is inkább a "Semmit" az "egyértelmű" válasz


a rablásosnál vagy a 2. vagy 3., de a szabályzat dönthet ebben ugye, ha meg nincs erre kitérve, akkor ezt jelezném fórumon, hogy nem találtad a szabályzatban, egy admin mutassa már meg hol van ez leírva


igen csak RL nem egy ilyen virtuális világ van ahol szakaszosan vannak jelen az emberek :)


IC szidásért semmit, OOC szidásért kaphatsz büntetést gondolom

2019. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 yuuki00 válasza:

Köszi a válaszokat :D

Próbáltuk már variálni a válaszokat haverokkal.. Próbálják ők is megcsinalni, de ha mást nyomtunk néhány helyen akkor már csak 76% lett a teszt... Ezért lenne jó valami olyan rendszer ami kijelzi melyiket rontottam el le.. Haveromnak folyamat 83%a tetszje.. 85%tól fogadják el.. Es nem tudjuk melyik lehet amit másképp kellene.. Mert az a 2 %szerintem max 2 kérdés vagy talán csak 1..

2019. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sok helyen tényleg alig lehet értelmezni a kérdést.. Ahogy előttem mondták, néha tegez, néha magáz. Ezen kívűl sok az elírás is. Nem fektettek bele elég időt...
2019. szept. 5. 14:41
 15/21 yuuki00 válasza:
és mindig csak 83% jön össze.. x'DD
2019. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Még mindig aktuális! Ha valaki tudna segíteni, akkor az kérem szépen írja le.
2019. szept. 10. 16:26
 17/21 anonim válasza:
esetleg valakinek sikerült azóta a teszt? mert nekem nem akar össze jönni.
2019. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Hali, nem sikerült nekem se haverommal próbáltuk aki játszik, de így se megy. Már azon vagyunk, hogy ír egy adminnak. Beszarás ez a teszt....
2019. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Nekem se sikerül...

Ez egy vicc, legalább ha a végén megírnák hogy mit basztál el...

Az csodás lenne

2019. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 T.Tamás 001 válasza:
Sziasztok! Mi is próbálkozunk már egy ideje haverommal de sajnos nem akar sikerülni :( Sok minden egyátalán nincs is benne a szabályzatban ÉS még ki se írja hogy mit rontottál el ÉS ráadásul csak 24 óránként lehet próbálkozni. Valakinek esetleg sikerült azóta?
2019. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!