Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook visszaállíthat...

Enyo1022 kérdése:

Facebook visszaállíthat általa törölt blogbejegyzéseket?

Figyelt kérdés
Tegnap már másodszor tiltotta/törölte a Facebook a blogbejegyzéseimet, melyeket a könyves blogomról osztottam meg. Se káromkodás, semmi sértő tartalom nincs bennük. Ennek ellenére mégis eltűntek. Jeleztem, hogy nem értek egyet, stb. Egyik bloggertársamat kérdeztem, mondta vele is volt ilyen, kb 10 nap után visszakapta a bejegyzéseket. Mitől lehet ez? Hogyan lehet kivédeni? Esélyes, hogy visszakapom a bejegyzéseket, ha a Face nem talál sértőt bennük?

2019. szept. 4. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyvek miatt! Szerintem!13-as cikkely! Bíztos hallotál róla. A lényeg az, hogy nem rakhatsz fel olyan tartalmat(képet, videót) amelyben más cégek, vállalkozások emblémája vagy neve látszik az adott tartalmon. Tehát a könyv nem a te kreálmányod hanem az íróé és így nem rakhatod ki a könyvet csak úgy a netre.
2019. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves Benedek Áron! Köszi a válaszod! Viszont sok más bloggert, aki ugyanúgy ír könyvekről, tesz fel képet nem dobja le a Facebook. Emiatt gondolnám, hogy nem erről van szó. Csak néhányunkat szelektál. Többieket kérdeztem, ők visszakapták a bejegyzéseket kb 10 nap után. Kiadók, írók itt látnak minket, így elég szemétség lenne elvenni ezt a felületet. Máshogy nem lehet blogbejegyzést írni, csak író és könyvcím megjelölésével. Mindenki így csinálja!
2019. szept. 6. 07:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ti tudjátok. Ha visszakapod kb. 10 nap múlva akkor nincs semmi gond a bloggal. Csak megpróbáltam hátha ez a dolog áll a háttérben.
2019. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!