Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan értékelitek ezeket a...

Hogyan értékelitek ezeket a blogbejegyzéseket?

Figyelt kérdés

[link]

Kicsit humorosabb formába szerettem volna önteni a politikai eseményeket, eddig két bejegyzésre futotta, nem tudom folytassam-e. Szeretném megtudni mi a véleményetek a cikkekről? Ja és bocs ha helyesírási hibák vannak a szövegben..... :D


2011. ápr. 15. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Van eredeti gondolatod is? Az Orbánc királyos mese kritikán aluli, pont olyan leszel, mint akiket az első cikkekben kritizálsz...

Nem könnyű hitelest vagy annak látszót alkotni, a zsidó összeesküvés elméleteken kívül.

2011. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég kezdetleges, nem hiszem, hogy sokan olvasnák, mivel önálló véleményt nem nagyon tartalmaz.

Bocs ha kicsit "szigorú" voltam :)

Azért egy-két fordulaton nevettem, de összességében ez így kevés.

2011. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem találtam különösebben humorosnak, arról nem is beszélve, hogy a stílusa is messze elmarad pár hasonló célkitűzésű blogtól, amiket ezrek olvasnak. Ma mindenütt ilyesmit olvasni/hallani, tehát semmi újat nem mondasz. Ergo ebben a ormában felesleges blogot kezdened. Viszont ha van kedved/időd, nézz szét a hasonló blogokon, és less el ötleteket (mármint ne koppints, hanem meríts ihletet, olvasgasd a hsz-eket, hogy rájöjj, mit olvasnának szívesen az emberek).

Sok sikert!

2011. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de mutathatnátok egy hasonló jellegű blogot a rengeteg közül ami ezzel a témával foglalkozik.
2011. ápr. 15. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az index főoldalt (inkább délelőtt), onnan válogathatsz.
2011. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az?

Nem is volt igazán kedved belevágni az egészbe, ha már törölted?

Amúgy is, elég bénára sikerült az egész, mármint a 2 bejegyzésből ítélve, amit olvastam. Ja és totál nem volt egyedi, volt már szerencsém hasonló hangvételű bloggal, szinte minden oldalról.

2011. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj a blogokkal is általában, hogy csekély százalékuk tartalmaz önálló eszmefuttatásokat. Eléggé felhígult a blogoszféra.
2011. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem indulásnak azért nem volt rossz, nem kellett volna törölnöd. Mindenki, aki komolyan akar blogolni, így kezdte. Még én is, bár nem politika témában, de nagyon kicsiben kezdtem, ma már 'vállalkozásban' írjuk a blogot hárman - és majdnem napi rendszerességgel főoldalasok vagyunk :) (a blog nevét nem szeretném elárulni)
2011. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23:29 - én láttam már blogokat megszűnni, még akkor is, ha ennél jobban indultak, mások meg évek óta tengődnek, ami rosszabb, mert hiába minden jót beígér a gazdája, ha mégsem tudja betartani. El kell fogadni, a blogíráshoz is érteni kell, mint minden máshoz (egyeseknek megy, másoknak meg nem) - ezt, persze, más blogra is igaz, függetlenül attól, hogy van-e valamilyen köze a politikához.
2011. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!