Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném egyik ismerősömmel...

Szeretném egyik ismerősömmel közölni hogy át van verve. Elég komoly az ügy nem szeretnék belekeverdi, de figyelmeztetni akarom. Szóvl ha egy kamu facebookprofilról írok neki, vissza lehet követni hogy ki írta, honnan stb. Szóval megtalálhatnak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha a Tor Browserel regisztrálsz és azzal is lépsz be, akkor nem fognak tudni követni.
2019. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tor Browser...jelentsen bármit is :D

Én egy új e-mailfiókra gondoltam.

Amiről csinalok egy új profilt.

Aztán törlöm a telómról.

Kb...

2019. szept. 5. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Tor sem 100% egy laikus felhasználó kezében. Viszont ha nem az orosz cyber bűnözőkkel keveredett össze az ismerősöd, akkor sok félnivalód nincsen hogy bárki is rád találna. Ilyen csak a filmekben van, hogy a hekker gyerek a laptopról fél perc alatt kideríti honnan írták az üzit :D
2019. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a csöcsnek kell ehhez Tor? Meg kamu facebook profil? Nincs email címe? Regelsz egy eldobhatóat és írsz arról. Ha meg nagyon paranoiás vagy akkor használj proxyt vagy menj el egy netkávézóba.
2019. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Laikus vagyok,es még finoman fogalmaztál :D

Szóval,google,új mail cím es új profil?

2019. szept. 5. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy abban is, hogy bárki hitelt ad egy névtelen, eldobható e-mailról írt információnak? Én egy percig nem gondolkodnék el azon, hogy bármi igaz belőle, akármit mond. Ugyanilyen módszerrel szoktak fenyegetést, rágalmazást, lejáratást is írni.
2019. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

„Ha meg nagyon paranoiás vagy akkor használj proxyt vagy menj el egy netkávézóba.”


Természetesen a telefont se vigye magával.

2019. szept. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!