Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hozzáadtam a bankkártyámat a...

Hozzáadtam a bankkártyámat a fiókomhoz azután töröltem. Vissza kapom a levont összeget?

Figyelt kérdés
Hozzáadtam a bankkártyákat a paypal fiókomhoz. Kétszer kértem le a kódot kétszer le is vontk 1,50 eurót a számlákról,de utána meg gondoltam magam és töröltem a kártyámat aktiválatlanul. Most akkor a 3 eurót soha nem kapom vissza?
2019. szept. 9. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A visszakapás nem csak azt jelenti, hogy feltöltésként elszámolja a Paypal-fiókodon? Nem küldi vissza a bankszámládra. De miután töröltél minden adatot, ha akarná sem tudná visszaküldeni.
2019. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez igen jó akkor. Nem értem minek ez a marhaság! Régen csak pár cent volt.
2019. szept. 9. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"De miután töröltél minden adatot, ha akarná sem tudná visszaküldeni."


Ez nem igaz, pl ha törlöd azt a kártyát amivel vásároltál valamit és visszatérítést kérsz (mert pl nem jött meg a cucc), simán visszaküldik a pénzt az eredetileg használt kártyához tatozó számlára. Hiába törölted azt a kártyát és adtál meg másikat.


Persze a mögöttes bankszámlát is megszüntetted, az ciki...


Egybként a paypal nem csak zárol mostanság? Így kb 2 hét után feloldják...

2019. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig ha "Régen csak pár cent volt." mért csinálsz újat? Ez olyan mint egy "bank", bankszámlát sem nyitsz csak úgy hipp hopp és csukod be másnap.... persze megteheted, de olvasd el a szerződést... Azért valamilyen komolyság csak elvárható az emberektől ilyen esetekben. Ezektől függetlenül sztem vissza fogod kapni a pénzed.
2019. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!