Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ahol melózok az irodában van internet éa jel is a telón, de kb 60-70 méterre már nincs, ahol én vagyok egy kis házban, mert biztonsági őr vagyok. Mit lehetne ilyenkor cainálni?

Nincs lekódolva,de az irodába nem lehetek. Kb40 méterre még van jel.és tudok filmezni a lap topon,de ahol vagyok 60 méterre,ott már nem. Tud valaki valami tanácsot adni?

szept. 9. 17:44  Privát üzenet  

A válaszok

Ennyi távon már nem fog működni, és nem igazán van jó megoldás. Ha legálisan használod az internetet (azaz szabad munka vagy akármi közben), akkor igényeld a főnöknél, hogy tegyen egy routert hozzád is, kábellel.

Jobb ötlet sajnos nincs.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 9. 17:54 Privát üzenet
Derwer nevű felhasználó válasza:

Megkockáztathatsz egy routert amit lerak repeaternek.

Mindenképp legyen szabad rálátása és két antennás, N-és router legyen legalább.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 9. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az van,de az is csak úgy működik,hogy az irodába a számitógépre rállitom. Csak úgy hiába dugom be.

# 3/3Időpont szept. 9. 18:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
"Hálózati biztonsági kulcs megadása" - Hol találom?
Instagram biztonsági kód?
Próbálkozási alapon sikerült már valakinek a wifi hálózati jelszavát kitalálnod véletlenül?
Biztonsági célból WEB kamerát működtetnék mobilinternet előfizetésen, és ugyancsak mobilinternet előfizetésen néznék rá tableten, telón a kamerára. Hány Gb adatmennyiséget...
Megváltoztattam a wifi-jelszót, és amikor csatlakozok rá azt írja ki, hogy "hálózati biztonsági kulcs megadása", beírtam a jelszót, de nem csatlakozik, mi a teenedő?
Miért nem enged vissza a Facebook a biztonsági "hozzászólás beazonosító" kérdéseket követően a fiókomba? Mással is volt ilyen? Mit lehet tenni?!

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!