Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ahol melózok az irodában van...

Ahol melózok az irodában van internet éa jel is a telón, de kb 60-70 méterre már nincs, ahol én vagyok egy kis házban, mert biztonsági őr vagyok. Mit lehetne ilyenkor cainálni?

Figyelt kérdés
Nincs lekódolva,de az irodába nem lehetek. Kb40 méterre még van jel.és tudok filmezni a lap topon,de ahol vagyok 60 méterre,ott már nem. Tud valaki valami tanácsot adni?
2019. szept. 9. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi távon már nem fog működni, és nem igazán van jó megoldás. Ha legálisan használod az internetet (azaz szabad munka vagy akármi közben), akkor igényeld a főnöknél, hogy tegyen egy routert hozzád is, kábellel.

Jobb ötlet sajnos nincs.

2019. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:

Megkockáztathatsz egy routert amit lerak repeaternek.

Mindenképp legyen szabad rálátása és két antennás, N-és router legyen legalább.

2019. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az van,de az is csak úgy működik,hogy az irodába a számitógépre rállitom. Csak úgy hiába dugom be.
2019. szept. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!