Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés
Cseh Renata nevű felhasználó kérdése:

Facebook. Akkor most lebuktam a kamu profillal?

Egy kamu profilt hoztam létre és megirtam valakinek az igazságot, hol keresse minden szombaton a párját...pár nappal később a telefonom pittyent miszerint a "cicasok közösségenek" egyik tagja megváltoztatta a profilkepet, aztán újabb és újabb ilyen üzenetek jöttek, ráadásul hangjelzessel. Persze, mivel kamu profil volt, semmiféle közösségbe nem léptem be és egy ismerősöm se volt. Sőt, ki is voltam jelentkezve a Facebookrol. Furcsa.. de az időzítésbol ítélve meghackelted vagy mi a fene?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, hacker, profil

szept. 9. 23:01  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Különösen azt furcsa

áltam,hogy ki voltam lépve mégis hangjelzéssel kísért rendszeüzenetek jöttek,pedig nem telepítettem a facebookot vagy messenegert. Aki ért hozzá, kérem írjon.

# 1/2Időpont szept. 10. 00:01 Privát üzenet
Hej, Cseh Reni, Cseh Reni...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 12. 06:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebook-on miért jelölnek be kamu profillal?
Hogy lehet megnézni, hogy valaki ugyanarról a gépről ír-e csak pl kamu profillal? (többi lent)
Kamu profillal regisztráltam Facebook-ra, hogy lányoktól képeket tudjak kérni. Milyen következményei lehetnek ennek?
Ha facebookon bejelölök vkit kamu profillal, akkor mennyi esély van rá, hogy rájön ki vagyok? Lehetséges egyáltalán?
Facebookon, kamu profillal mire figyeljek, jogy ne bukjak le?
Ha valaki letilt facebookon és én is őt, és utána megváltoztatom a nevem, akkor meg tud valahogy találni? (pl. kamu fb-profillal)

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!