Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Milyen házalaprajz szerkesztőt ajánlotok?

a követelmények:

- egyszerű, kezdő is használhassa

- a kert is szerkeszthető legyen, belső kerítéssel, melléképületekkel, belső úttal, kocsi nyomvonallal, szőlő, szántóföld gyümölcsös,csirkeól, disznóól,fákkal, kertben álló autóval(továbbiak nem muszáj de jó lenne)

. nem kell perspektíva

-az előny ha online, de nem feltétel

- magyar menü

szept. 12. 00:42  Privát üzenet  

A válasz

Haha...

Gondolom ingyen is legyen, vagy az nyilvánvaló?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 12. 08:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
YouTube videózásról szeretnék megtudni információkat, hogyan kezdjen neki az ember? Milyen videó szerkesztőt ajánlott használni? Milyen eszközök? Leginkább saját tapasztalatok érdekelnének.
Tudnátok olyan PDF szerkesztőt ajánlani amiben kitudom törülni a felesleges üres sorokat?
Régen a windows video szerkesztőjével csináltam angolról magyar fordításokat, de az már nem támogatott, tudtok olyan szerkesztőt ami ingyenes és a semmiből lehet vele videot csinálni és feliratozni?
Mivel lehet beállitani a wordpressben a szerkesztőt?
Ajánlanátok nekem egy fontos magyar wikipédia szerkesztőt?
Milyen jó on-line linkgyűjtemény szerkesztőt ismertek? Én igazából egyet se, pedig nagyon hasznos lenne. És azért sem értem, mert mostanában rengeteg felhő szolgáltatás indult és nagyon népszerű.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!