Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebookról törlöm...

Ha a Facebookról törlöm magam, akkor a messenger is törlődik?

Figyelt kérdés
Sok rossz dolgot hallok mostanában a Facebookról, aminek nem akarok részese lenni, így úgy érzem, hogy törölnöm kéne magam. Egy a baj, hogy a messengert ugyanúgy szeretném használni, mert nekem az fontos és kell. Utána néztem ilyen kérdéseknek, és csak olyanokat olvasok, hogy ha nincs Facebook, nincs messenger sem, mert a messenger a Facebook üzenet küldő appja. Ezzel nem értek egyet, mert rengeteg ismerősömnek van Facebook nélkül messengere, és én is ezt szeretném, csak nekem előszőr facebookom lett, és nem messengerem, és nem tudom, hogy meg lehetne e oldani azt, hogy minden chat meg maradjon a messengeren, de a Facebookról végleg törlődöm. Szerintetek?

2019. szept. 16. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez így nem. Törölheted magad, akkor minden törlődik, majd regisztrálsz egy messengert.
2019. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!