Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ha a Facebookról törlöm magam, akkor a messenger is törlődik?

Sok rossz dolgot hallok mostanában a Facebookról, aminek nem akarok részese lenni, így úgy érzem, hogy törölnöm kéne magam. Egy a baj, hogy a messengert ugyanúgy szeretném használni, mert nekem az fontos és kell. Utána néztem ilyen kérdéseknek, és csak olyanokat olvasok, hogy ha nincs Facebook, nincs messenger sem, mert a messenger a Facebook üzenet küldő appja. Ezzel nem értek egyet, mert rengeteg ismerősömnek van Facebook nélkül messengere, és én is ezt szeretném, csak nekem előszőr facebookom lett, és nem messengerem, és nem tudom, hogy meg lehetne e oldani azt, hogy minden chat meg maradjon a messengeren, de a Facebookról végleg törlődöm. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Messenger, törlés, internet

szept. 16. 18:15  Privát üzenet  

A válasz
Ez így nem. Törölheted magad, akkor minden törlődik, majd regisztrálsz egy messengert.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 16. 18:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régebben letiltottak facebookrol es instagramrol egyaránt, azóta visszakaptam, de telefonról azóta se működnek az alkalmazások, a messenger sem. Miért?
Hogy tudok facebookról csak messengerre váltani?
Ha véglegesen törlöm magam a facebookról akkor a messenger üzeneteimmel mi lesz?
Ha valaki kitörli magát Facebookról (nem csak deaktiválja, hanem véglegesen törli), akkor az ismerősei el tudják olvasni a korábbi üzeneteket, vagy azok is törlődnek?
Ha törlöm magam facebookról egy időre és később újra regisztrálok akkor újra fel kell vennem az ismerőseimet? Mi a helyzet az adatokkal? (Pl messenger üzenetek) Örökre elvesznek, vagy megmaradnak?
Eltűnt egy ismerősöm facebookról. Miért?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!