Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölthetem le olyan...

Miért nem tölthetem le olyan jó minőségben a youtube a videómat, mint amilyen eredetileg volt?

Figyelt kérdés

1080p60 -as felbontásban van a videóm mov formátumban,2,87 Gb méretben eredetileg,amikor meg letöltöm, akkor mp4 formátum és 316 mb a mérete.

Amikor nézem akkor megvan az eredeti minősége.


Szerettem volna tárhelyként használni a youtube-ot.De így nem jó.


2019. szept. 19. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Végesek a tárhelyek, miközben percenként több órányi (de lehet napnyi) videót töltenek fel. Ha minden nyersen mehetne fel, jelentősen megdobná a szerverigényeket, így a rendszer mindent veszteségesen újratömörít. Ahogy a te példádnál is, majdnem 90%-kal kisebb az új méret, mint az eredeti.
2019. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz.Még azt nem értem, hogy akkor miért van hogy a youtobe-on, ha nézem a videót, akkor már a minőség az eredeti (1080P60)?Ha a minőség itt megegyezik az eredetivel, akkor a méret is nem ugyanakkora?vagyis 2,87 Gb?Ha meg letöltöm, már 316 mb...
2019. szept. 19. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg több letöltővel, lehet a program tömöríti letöltés közben, hogy kisebb legyen.

A veszteséges tömörítés amúgy nem azt jelenti hogy a felbontását módosítják, hanem a tömörítési algoritmus lesz hatékonyabb. Ugyanaz a felbontás és egyéb jellemző megmarad a videónak, de a fájlmérete lesz kisebb.

A 1080p például X264 tömörítéssel 4 giga, X265 tömörítéssel meg 400 mega.

2019. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Maga a youtube saját csatornámról töltöm le a letöltés opcióval.Úgy tudom más letöltőket nem engedélyez újabban a youtube.Mivel próbálhatnám még letölteni?Köszi.
2019. szept. 19. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 4K video downloadert használom, "eredeti minőség letöltése" módban, de nincs összehasonlítási alapom hogy mennyire tér el a feltöltés előtti és letöltés utáni anyag.
2019. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mivel próbálhatnám még letölteni?"

Atube

2019. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
youtube-dl -t használom, nekem az jött be.
2019. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2019. szept. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!