Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kép gépre küldése ugyanabban...

Kép gépre küldése ugyanabban a minőségben?

Figyelt kérdés
Telefonnal fényképeztem, de csak a gépemen van olyan program amivel meg tudom szerkeszteni. Messengeren lehetetlen elküldeni magamnak. Még gmailen keresztül is romlik a minősége. Valami jobb ötlet?

2019. jún. 15. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem gmailen csatolva nem kéne romlania a minőségnek, de pórbáld meg akkor felhőn keresztül megosztani (pl Google drive, One drive stb). Adatkábeled nincs?
2019. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gmail/Drive-on keresztül fix nem romlik a minőség.

Egyébként ha droidod van, akkor AirDroid appot ajánlom, ezen szoktam mindig ide-oda másolni dolgokat kábel nélkül.

2019. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gmailen keresztül nem romlik, egyáltalán nem tömörítik, azért látod rosszabbnak mert a telefonod pixelsűrűsége sokkal nagyobb(6-7" kijelzőn 1080p sokkal élesebb mint 24" on 1080p - csak hogy az átlag monitor-telefon felbontást és méretet említsem), és esetleg automatikusan ráereszt valamilyen élesítő algoritmust.
2019. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kabel?
2019. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem romlik a minősége nem analóg
2019. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen a telefonod meg a géped mert ha a géped is és a telefonod is Apple akkor a legkönyebb az AirDrop. Egyszerüen bekapcsolod a géped és a telefonod rámész a képre amit a gépre szeretnél küldeni megnyomod a megosztás lehetőséget és ott rányomsz az AirDrop-ra.
2019. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De ha androidod van vagy valami más operációs rendszer akkor sincs baj. Töltsd le minden hova (gépedre,telefonodra) a OneDrive-ot. Rámész a képre amit a gépedre akarsz rakni megnyomod a megosztást ott kiválasztod a OneDrive-ot és már át is ment a gépedre.
2019. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!