Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internetkapcsolat...

Miért nincs internetkapcsolat tp-link router reset után?

Figyelt kérdés
Folyamatosan lecsatlakoztak az eszközök a wifiről és azt olvastam,hogy egy reset talán segíthet.Be is nyomtam utánna lefuttattam a quick setupot,de most nincs internet.A wifi oldala bejon, viszont az internetnél pirosan vilagit a router.Mit ronthattam el?

2019. szept. 27. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítottad be az internetet rajta.
2019. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És azt,hogy kell?Mert végigcsináltam egy ilyen neten talált útmutatót,de ezután sem volt jó.
2019. szept. 27. 22:52
 3/13 A kérdező kommentje:
PPPoE-re van állítva,és itt kér egy felhasználónevet és jelszót.Azt viszont nem tudom.Lehet hogy ez a gond?Ha igen akkor azt honnan tudhatom meg?
2019. szept. 27. 23:00
 4/13 Gugu Gabor ***** válasza:
Igen ezt a gond, a internet szolgáltatódtól, ha nincs más akkor telefonos ügyfélszolgálat de elsőnek megnézném a szerződést
2019. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnap reggel előkerítem a szerződést.
2019. szept. 27. 23:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem írod be a felhasználót meg a jelszót akkor nem lesz interneted.
2019. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha a ezután továbbra sem működik,akkor mi lehet a gond?
2019. szept. 28. 09:56
 8/13 Szirty ***** válasza:

Az hogy nem értesz hozzá és emiatt pontosan nem tudod leírni a problémát és a segítséghez szükséges információkat meg sem említed.

Hívj valakit aki megcsinálja neked!

2019. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam és most működik,viszont továbbra is lecsatlakoznak az eszközök.Lehetséges,hogy a router a rossz?
2019. szept. 28. 10:35
 10/13 Szirty ***** válasza:

Csak egy ötlet:

A hálózati adaptere is lehet rossz. Próbáld meg egy másikkal (feszültségre, polaritásra vigyázni).

2019. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!