Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail: összes levél törlése...

Gmail: összes levél törlése után is 450 MB foglalt helyet mutat, mit tegyek hogy 0 MB legyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kizárólag a Gmail szolgáltatást használtam azzal az e-mail címmel, semmilyen más Google szolgáltatást nem vettem igénybe (sem Drive sem semmi).

Töröltem az összes levelet (kukából is, mindenhonnan), de előtte a Takeout segítségével lekértem a leveleket zip formátumban, amit letöltöttem saját számítógépre. Letöltés után töröltem mindent. Próbaképpen egy újabb Takeout segítségével készítettem egy biztonsági mentést, amely márcsak párszáz kb lett (összes termék ki volt jelölve). Írta, hogy egy hétig áll rendelkezésre az elkészült fájl a letöltésre. Az egy hét letelt, még mindig 450 MB foglalt. Szeretném, ha ez ténylegesen 0 MB lenne és így szeretném törölni a fiókot. Mit tegyek? A Takeout által létrehozott fájl nem számít ebbe bele, tehát szerintem nem az foglalja a helyet, mert az megvan 900 MB is. Azt, hogy hány hét után törli a takeout által készített fájlokat (ténylegesen törli -e egy hét után) nem tudom...



2019. szept. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

spam mappa? elküldött üzenetek?

esetleg a csevegések? (továbbiakban)


ezt nézted? [link]


amúgy a legnagyobb rák a googlenál ez (számomra): [link]

2019. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az összes mappát néztem. Mindegyik üres, törölve a tartalmuk.

A linkeket végignézem amit küldtél. Csevegőt nem használtam soha, spam mappa teljesen üres. Az új mentés is 0 MB lett és 0 levelet tartalmazott.

2019. szept. 29. 17:13
 3/3 A kérdező kommentje:
0 képet töltöttem fel, nem használtam se fotoalbumot se youtube csatornát sem semmit.
2019. szept. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!