Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Már hetek óta nem kapok leveleket a gmail-emre, mi tévő lehetek?

Szinte majdnem mindennap jött valamilyen üzenet.

De mostanában már egyáltalán nem jön.

Megkértem pár embert, hogy küldjön e-mailt nekem, de nem kaptam meg azokat sem.

Azon gondolkoztam, hogy esetleg betelt volna a levelek száma? Mert nem szoktam kitörölni őket.

Nem szeretném lecserélni a gmail-emet még, mert sok fontos helyre ez van megadva.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Gmail, levél

júl. 14. 19:12  Privát üzenet  

A válasz
Ha betelt, egyrészt figyelmeztet a rendszer egy értesítési sávval mindaddig amíg nem szabadítasz elég helyet (95-98%-nál már jelez), másrészt hibaüzenetet kap a feladó róla, amiről ők is tudnának. Megnyitod a fiókot, a levelek listája alján látod a fiók szabad területét.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 14. 19:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

# 2/2Időpont júl. 18. 10:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért kapok az Icloud e-mailemre kéretlen leveleket?
Gmail-ben nincs olyan funkció, lehetőség, hogy a névjegyeket csoportosítani tudjam, és külön menüpontban vagy mappában lássam egy adott címről érkező leveleket?
Gmailnél megoldható valahogy a leveleket így csoportosítani?
Hogy lehet azt megoldani, hogy egy csoportból jövő leveleket átirányítsak egy másik címre anélkül, hogy leiratkoznék a csoportról?
Elfogadja a citromail a felhasználónevet és a jelszót de utána egy ilyen sárga levél villog és nem mutatja a leveleket. Ez miért van?
Gmailben a kukából is törölt leveleket vissza lehet valahogyan állítani?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!