Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy torrentnél van (potenci...

Ha egy torrentnél van (potenciálisan elérhető x számú) seeder, hogyan lehetséges, hogy huzamos időn keresztül sem lehet teljesen leszedni az anyagot?

Figyelt kérdés
A leecherek száma jelentősebb, így össze is jött 99,3%. Azonban a maradékot már egy hónapja nem sikerül leszedni. A seed rubrikában általában ez van: 0(2), de néha 0(4)is. Azt értem, hogy nem aktív, de más esetekben sokkal kevesebb várakozással is meglett a torrent, még ha csak 0(1) is volt jelezve. Mivel 24/7-ben megy a gép, létezik, hogy a 2-4 seederből sosem lépett volna be egyik sem ennyi idő alatt? Ilyet még nem tapasztaltam. Gondolom ilyenkor valami más bibi lesz, ezt kérdezném, hogy szerintetek mi lehet az. mert úgy tűnik, ez elég esélytelen, csak akkor nem értem miért van a Seed-nél ott a zárójelben a 2-4 szinte folyamatosan.
2019. okt. 1. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az akinek a maradék 0.7% van nem seedel. Mindenki letöltötte amennyit lehetett és ők is várnak.
2019. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor lehet, hogy senkinek sincs meg? (igaz nem nagyon értek hozzá, de azt hittem, hogy a potenciális(?)seederek száma azt tükrözi, hogy náluk 100%-os). Egy biztos, hogy a zárójel előtti szám az eddig még mindig nulla volt.
2019. okt. 2. 03:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyik torrent oldal közösségi chatjében volt erről szó pár hónapja.

Állítólag van valami bug (amit állítólag ki is lehet használni mint seedben tartás kötelezettség) úgy jeleníti meg az oldal mintha meglenne a torrent és van is aki seedeli, közbe mégse.

2019. okt. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Lassan már értelme nem lesz torrentezni, mert a Netflixen egyre több a Magyar kínálat,egyre többen szálnak ki a torrentről vesszen a torrent, ja és hamarosan küldeni fogják a csekkeket, Streaming: Szabadság, kényelem...
2019. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Netflixel kapcsolatban meg az, hogy nem mindenkinek van olyan nete, hogy akadasmentesen streamingelhessen jó felbontású tartalmakat, egy évtizedig biztos hogy élni fog a torrentezés.
2019. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem mi köze van a netflixnek a torrenthez.

De te biztos tudsz valamit amit mi nem.

2019. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

@4: Az "egyre több a magyar kínálat" számomra teljesen irreleváns, amikor az általam kedvelt, Magyarországon be nem mutatott filmeket soha az életben nem fogja egyik szolgáltató sem streamelni -feliratról meg álmodni se merjek; egyes torrentoldalakról viszont beszerezhető...

Ja és csekket még egyik torrentoldalról sem küldtek; a Netflixszel ellentétben itt nincs előfizetési díj.

Szóval teljesen felesleges a már többszöt cáfolt rögeszméidet az összes topicba beleb[fögni...

2019. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!