Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Netflix Magyarrá változott,...

A Netflix Magyarrá változott, akkor hagyományos tv-nek és a torrent annyi?

Figyelt kérdés
[link] ugye éjfélkor váltott a Netflix Magyarra és olvastam hogy a Magyar filmeket is megveszik, ami ugye az döfés a csatornáknak, és azt is olvastam itt hogy valaki terjeszti hogy a netflix a torrent is ki szorítja, vajon akkor végleg kihal a tévézés és a torrent ahogy sokan mondják?

2019. okt. 4. 13:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a tv-nek és a torrentnek nem nagyon javaslok nagy jövőt: [link]


https://www.youtube.com/watch?v=NQxsrpmZY7I

2019. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
2019. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Pedig jósolhatsz. A tévé nem ölte meg a rádiót, az internet nem ölte meg az újságot, a streaming nem öli meg a hagyományos tévézést. Fel fognak borulni a használati arányok, de nem fog eltűnni az amelyik háttérbe szorul.
2019. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

4# kicsit ezzel elkéstetek, mert a Disney Plus miatt megszűnik a Disney Channel az Óceánia területén. { Ausztrália és Új-Zéladon} https://www.youtube.com/watch?v=LLYib1LDza8

Szerintem Magyarországon is megszűnik a Disney channel, mint mondtam a hagyományos tv-nek és csatornáinak pár éve csak hátra..

2019. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy mesecsatorna megszűnik nem a TV korszak végét jelenti. Tematikus, élő adások pl. Sport bajnokságok ugyanúgy TV-n lesznek közvetítve.
2019. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
25# sportcsatorna: DAZN. Így nincs szükség már televízióra. örüljetek emberek, új lehetőségek jönnek, ami kivégzi a kábel tv és a torrenetet, torrentet büntetni fogják Magyarországon hamarosan..
2019. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem fogják büntetni. Eddig is illegális volt a forgalmazás, a szolgáltató a titkosított adatforgalmazás miatt pedig nem látja hogy te mit forgalmazol, csak a protokollt. Nem unjátok még a hülyeség terjesztését? Nem véletlenül 30-40%-osak a fiókok meg 0%-osak a válaszok, annyit is érnek.
2019. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Több mint egy éve használom, Magyarországon is rengetegen használták idáig is a Netflixet, normál TV-t nem is nézek már jobb műsorok és filmek vannak fent és ezeknek a 3/4 nincsen fent az nCore-on 😏😉......

Szóval ár-érték arányban teljesen jó.

2019. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem használták rengetegen. 3,5 millió tévé előfizetés mellett 120 ezer Netflix előfizetés van 2019-ben (3,4% Magyarországon). Kizárt, hogy nCore-ra ne kerülne fel ugyanaz, ami népszerű Netflixen, már csak a kereslet-kínálat törvénye miatt is. Azt teszik fel ami népszerű, és ami népszerű, azt biztos hogy fel fogják tenni a megosztókra.
2019. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!