Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék a YouTube-on a...

Hogyan tudnék a YouTube-on a kommentekre válaszolni? Megnéztem már szinte mindent, a súgót, a Google-ba is beírtam, hátha, de semmi! Be vagyok jelentkezve. Egy idiótának írnék, aki leférgezett minden magyart!

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egérrel rámész a kommentre, ott van a jobb felső sarokban kiírva, hogy VÁLASZ, olvasni kell tudni hozzá. Remélem, mostanra megtaláltad, és ez felesleges volt :D
2010. júl. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ennyire hülye nem vagyok! :)) Beírom a válaszomat, rákattintok a közzétételre és SEMMI! De értékelem a fáradtságodat!
2010. júl. 16. 02:32
 3/5 m@rtus válasza:
100%
Regisztrálnod kell a Youtubon, fent vagy a jobb sarokban hogy Sign In, ha arra rákkattintasz ott lesz a regisztrálás is.Remélem segitettem!!!
2010. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 m@rtus válasza:
ja bocs.azt nem láttam hogy be vagy lenetkezve.
2010. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Már megoldódott a probléma, magától. Valószínűleg rendszer hiba volt.
2010. júl. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!