Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy ideje a Chormeban amikor...

Egy ideje a Chormeban amikor képeket böngészek, nem középen jelenik meg, hanem oldalt! Hogy lehet visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Ráadásul miután 1 találat alatti ajánlatokból 1re kattintok, majd az az alattiakból 1re, most már nem tudok visszalépni az előző képre, ha egy másik is tetszett amellett, amelyikre kattintottam. Nincs visszalépés! Csak ki tudom ixelni az egészet, és előről kezdeni, hogy erre a képre kattintottam a taláaltok közül, az az alatt ajánlottakból erre kattintottam, annak az ajánlataiból erre, aha, na ez az ami érdekelt!
2019. okt. 14. 23:48
 1/3 belapus ***** válasza:
100%
Ez egy újítás.A fejlesztőknek nyilván olyan információjuk volt, hogy a felhasználók ezt szeretnék.
2019. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Google Images Restored

Ezt a kiegészítőt telepítsd a Chrome-ra. Ez visszahozza a régi fajta képnézetet.

2019. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Danke, danke!
2019. okt. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!