Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet csatlakozni az...

Hogy lehet csatlakozni az ingyenes wifi-hálózatra, ha nincs az az oldal, ahol el kell fogadni a feltételeket?

Figyelt kérdés

Szóval vannak ezek a jelszó nélküli free wifik, csak el kell fogadni mindenféle feltételt a használatához, ugyebár csatlakozáskor ugrik fel egy ilyesmi:

[link]

Ugye itt kipipálom, és a "Csatlakozás"-ra nyomok, akkor bejön általában egy üdvözlő oldal, és utána működik a net, szuper.


Viszont van egy csomószor, hogy egyszerűen nem jön elő ez az oldal, ahol el kell fogadni a feltételeket - vagy semmi nem történik, csak a szürkeség, vagy pedig egyből a következő "Üdvözöljük" képernyő jelenik meg, de előtte nem fogadhattam el a feltételeket, szóval hiába üdvözölnek, nem tudom használni az internetet.

Múltkor 2 órán(!) keresztül hiába próbálkoztam a wifivel egy külföldi reptéren, elég kellemetlen volt, mert folyamatosan úgy mutatta, mintha már rányomtam volna a feltételek elfogadására, pedig nem.


Valahogy elő lehet túrni azt a képernyőt manuálisan ilyenkor? Hogyan?


2019. okt. 16. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol van ilyen feltételes oldal, van ahol instant megy az internet
2019. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Persze, de értelemszerűen én azokra az esetekre gondolok, mikor lenne ilyen oldal. :)

2019. okt. 16. 11:28
 3/6 Shaddark ***** válasza:

Szerintem rakj fel egy alap böngészőt amiben semmit sem állítasz be ezekhez.

Használd a sajátodat ha már van wifid, ezen pedig a bejelentkezést csináld csak.

- Gondolom a böngésződ valamilyen védelmi opciója / adblocker ... tiltja le a nyílt wifi oldalát / adatküldést róla.

2019. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Chrome-ot használok. Nem hinném, hogy tiltja, mert néha sikerül előszedni ezt az oldalt, néha nem.
2019. nov. 5. 12:08
 5/6 Shaddark ***** válasza:

Akkor keresd meg az állomás főkapcsolóját és ki - be.

Egy router újraindítás biztosan segíteni fog rajta...


- A kisiklott vonatokról a videót meg felrakhatod youtub-ra, biztosan sok követője lesz :)

2019. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
?
2019. nov. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!