Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár oldal letíltódott?

Pár oldal letíltódott?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi probléma nem volt, most pedig nem tudom megnyitni a facebookot, instagraomot, és hasonló oldalakat. Próbáltam más böngészőt, gépet, telefonról sem megy még az alkalmazásból sem. Mi történhetett?

2019. ápr. 4. 19:39
 1/3 anonim válasza:
Milyen hibaüzenetet ír ki?
2019. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 4. 20:23
 3/3 anonim válasza:

Publikus helyeken (iskolában, munkahelyeken, egyetemeken, plázákban, éttermekben stb..) letiltották a közösségi oldalakat a hamarosan esedékes Európai Parlamenti választások miatt.

Néhány hacker ugyanis generált néhány ál-ellenkampányt, vagy nem tudom (nekem ilyesmit mondtak), amivel befolyásolták az embereket.

És ez a nyilvános helyeken való közösségi oldalak letiltása a wifi hálózatokon, ezért van.

Nyilván az otthonodban (ha saját wifi hálózaton lépsz be, nem mondjuk egy nagyobb lakóközösségén, hiszen ott is simán letilthatják) ugyanúgy ki vagy téve ezeknek a megtévesztéseknek, de már a saját felelősségedre.

Más helyeken viszont az adott intézmény/hely felelősségére.

Ezért tiltották le.

És lehet, hogy van valami köze a te problémádnak is ehhez, ha valóban csupán a közösségi oldalak működésével kapcsolatban merül fel a probléma.

2019. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!