Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltottak Facebookról, mert...

Letiltottak Facebookról, mert sokat írtam és s kommenteltem az utóbbi időben Borkairól, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Volt benne egy-két kormány, meg Vitya-ellenes is. Sok imguros linkemet is töröltek és fogyepmeztettek, akkor is, mikor Csenge twitterét linkeltem be, ahol ilyeneket írogatott, hogy "szeretem a f. szt", "szexuális szolgáltatásért hívjatok". Meg sajnos irogattam is a k..rváknak.


De sehol nem volt trágár.


Ilyenkor most mi van?


2019. okt. 16. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy közösségi oldalra való, ezt a facebook is észrevette és megtette a megfelelő intézkedéseket.

Ilyenkor az van, hogy lehet el kéne gondolkodni az életeden.

2019. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a trágárság ütközik a közösségi irányelvekbe. Troll/provokátor voltál, és akként kezelték a profilodat is.
2019. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam az. Tudod, hányan kommenteltek a témában, főleg az oldalon... Ezrek.
2019. okt. 16. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgatassuk azt, aki... Oh, sorry.
2019. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű.


Nem válogattad meg az ismerőseidet, és rengeteg akad közöttük akivel nem vagy egy hullámhosszon.


Egy jelentés kevés. Ahhoz hogy letiltsanak, ugyanahhoz a poszthoz több jelentés kell.


Nekem több mint 300 ismerősöm van de szinte bármilyen durva véleményt megfogalmazhatok, mégsem jelentenek!

Visszaszól akinek nem tetszik, de nem jelent.


Ha például valaki olyasmit posztol ami nekem nagyon nem tetszik, akkor azonnal törlöm. Így biztosítva van, hogy az enyémtől nagyon eltérő nézetű ember ne legyen az ismerőseim között.

2019. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilvános volt minden, nem muszáj ismerősnek lennie...
2019. okt. 16. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!