Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kiváncsiságból beléptem...

Spectator kérdése:

Kiváncsiságból beléptem (ingyen) a Cronos nevű társkeresőbe. Hogyan lehet kilépni?

Figyelt kérdés
Tömegével küldi az e-maileket a fiókomba, amiket egyenként kell kitörölgetnem, és nem tudom letiltani.

2019. okt. 16. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Van valamiféle "support" "contact us" vagy bármi kapcsolatfelvételi lehetőség? Ott kellene megpróbálni.

A levelek végén sincs semmiféle leiratkozási lehetőség? Ha nincs, akkor szűrőt kellene írni, feladóként beírni a címet amiről kapod és beállítani, hogy "törlés" így a szűrő automatikusan végzi a dolgát, a leveleket többet nem fogod látni.

Ha van kapcsolatfelvételi lehetőség, próbáld meg.

<társkereső neve> delete registration vagy hasonlókkal próbálkozz Google-ben hátha kidob valami ötletet.

2019. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!