Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook mit szarakodik...

A facebook mit szarakodik velem, minek neki az okmányomról kép, amikor 7 éve megvan a profilom?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy letöröltem a képeimet pár hónapja. Pár hete meg azt írta a facebook, hogy valaki jelentette a fiókomat, hogy kamu vagyok, ezért erősítsem meg a nevemet. Megtettem, most is ezt akarja, de ezután már az okmányaimról kér képet?

Ezek mégis mi a fenét képzelnek magukról?

Én biztosan nem fogok semmilyen okmányt sem megadni ezeknek a szemétládáknak, hogy azután eltárolják.


2019. nov. 1. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed, én se tenném. Nekem a nevemet akarták ellenőrizni, egy photoshoppolt bankkivonatot küldtem nekik. Ők nem hatóság, hogy bármilyen okmányt kötelezően kérjenek.
2019. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem is kötelezően kérik lol
2019. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.: Ne okoskodjál már! Ha hülye vagy, akkor ne írj. Nem enged belépni sem.


Így hálálták meg a 10+ éves tagságomat :D

Ezt a profilt 7 éve használtam, azelőttit pedig 3 évig.

2019. nov. 1. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem a 10 facebook profilom közül, egyiknél se kértek ilyet. Max csak telefonszámot.
2019. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit vársz egy olyan oldaltól, amit egy antiszociális gyökér irányít teljhatalmúlag? Már a saját részvényesei is utálják.

És jegyezd meg: nekik te csak egy adat vagy. Meg egy potenciális pénztárca. Semmi több. Ez az ő hozzáállásuk. Idővel persze ebbe bele fognak bukni, de egyelőre nem úgy tűnik, hogy pár éven belül ez megtörténne.

2019. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!