Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új laptopomon szarakodik a...

Az új laptopomon szarakodik a wifi. Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Új Op rendszer nélküli laptop, Lenovo Y50 70. Win 8.1-et felnyomtam rá és DVD-ne mellékelt drivereket is. Driverek nélkül folyamatosan ledobált, wifis driverrel már csak ritkán dob le, de érzhetően lassú a net, a jelerősség néha hangyafasznyi. Ha a wifi-hez közel teszem a gépet, minden király, csakhogy a szobám pont messze van tőle. A wifi adapter típusa Broadcom 802.11ac BCM4352. Lenovo oldaláról is szedtem le drivert hozzá, az ugyanaz volt, mint ami a DVD-n.

A régi laptopomon teljesen jó a net.

Valakinek valami ötlet, hogyan tudnám helyrehozni?


2015. dec. 12. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
usb wifi stick
2015. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem egy wifi adapter? Mi köze annak a touchpadomhoz?
2015. dec. 13. 21:01
 3/4 A kérdező kommentje:

jaaa bocs, rossz helyre ment, írtam ki egy touchpados kérdést is, hirtelen azt hittem arra írtad. :D

Köszi, utána nézek, ment a zöld!

2015. dec. 13. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a toch paddal is gond van, akkor vagy te is olyan szerencsétlen vagy, mint én, vagy rossz laptopot vettél, bár ez a 2 lehet egyszerre is :D de elhet, hogy a routerrel is gond van, én abból és wifi stickből is valami tp lineset ajánlok :D
2015. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!