Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb internetszolg...

Melyik a legjobb internetszolgáltató szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekünk UPC-s csomagunk van (tv, internet stb.).

A tv-vel nem is nagyon szokott gond lenni, viszont a net szörnyű. Gondolkodtam hogy fizetnék még egy internetet egy másik szolgáltatótól. Szerintetek melyik a legjobb? Invitel, telekom?

Pest környékiek véleménye érdekelne elsősorban!



2019. nov. 8. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Digi egyértelműen.
2019. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ár/érték arányban a Digi közelébe sem ér semmi.
2019. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol.
2019. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Minden hely függő, és attól is függ, milyen technológiát épített ott ki a szolgáltató.


Pl. a Telekomot is divat köpködni, viszont a településen ahol lakom optikát építettek ki. Atom stabil, sosem lassul be, mindig teljes sávszélességgel pörög. Senki se panaszkodott még, mióta bekötötték.


A Digiről is hallottam már olyat mikor valaki sarazta. De valóban arról lehet hallani a legkevesebb rosszat.

2019. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol a telekomnak ki van építve az optikája ott atomstabil neki.
2019. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AkkorB...meg válasza:

Szigethalmon Invitel internetem és IPTV-m van .

A net stabilan xar .Az IPTV jó .Megvásárolta a DIGI az Invitelt, de sajnos nincs meg a technikai feltétele a 15 Mbit/sec nél gyorsabb nethez /HAHÓ XXI.SZÁZAD / ,ami jó esetben a min. garantált 5 Mbit/sec -el "hasít".

Magyarul egy bi.aszott vicc az egész.Ennyit a Digis Inviteles Szigethalmi Internetről .

2019. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nah, en ugyan nem Pest kornyeki vagyok..


Digi: Hiaba van az a r•tkes optika amikor a net használhatatlan..

2020. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!