Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés
kazsuk82 nevű felhasználó kérdése:

Van egy olyan gondom, hogy a netem minden negyed órában 3 percre belassul. Már vettem új gépet, köttettem be optikai 120 megás netet, megnéztem a feladatkezelőben hogy mi aktiválódik, de semmi. Már nem tudom, mire gondoljak?

nov. 9. 11:42  Privát üzenet  

A válaszok
Kizarasos alapon a routered vagy a modem

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 12:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A szolgáltatóm ellenőrizte mindkettőt.és nem talált hibát.

# 2/4Időpont tegnapelőtt 09:20 Privát üzenet
Ellenőrizte, rámértek messsziről mi? 😁

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont tegnapelőtt 10:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen,rámért messziről.

Hogyan tudja még máshogy ellenőrizni? :O

# 4/4Időpont tegnap 18:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
TP-Link Archer C1200 használható csak jelerősítőnek is? Optikai netünk van. A gépemen kábelen a digi router dobozából max 100 Mbitet tudok kiharcolni, de a wifit nem adja csak 30...
A legutóbbi Win 10 frissítése óta, ez a "Bing" kereső beépült a Win keresőjébe, A tálcának a negyed részét elfoglalja, le lehet innen törölni, ki lehet kapcsolni vagy inaktívvá tenni?
Thome behozta az optikait telekom sagemcom 5655v2 re . Hogyan lehet elvinni a vezetékest kb 40 m-re onnan ahová bekötötték ezt az elosztót. Mindennek ugyanúgy kéne maradni, csak...
Internetet szeretnék szeretnék levegőben átvinni két épület között, a távolság 120m. Optikai rálátást alkalmanként egy ponyvás teherkocsi akadályozza. Javaslatot szeretnék berendezés beszerzésre?
Bekötötte nálam a T-home az új optikai hálózatos IPTV-t, viszont a torrent kliensekben nem megy a feltöltés, vagy csak pár kbps-el. Hogyan tudom ezt orvosolni? (A speedtesten...
Az MVMNET által kiépített optikai hálózaton melyik internet szolgáltatók érhetőek el?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!