Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Wish.com oldal menyire...

Johny85 kérdése:

A Wish.com oldal menyire megbizható? mert meg kell adnom az össze adatomat+ a bank kártyám össze adatát, ezzel lehuzhatnak esetleg?

Figyelt kérdés
Wish.com , webáruház , rendelés , online rendelés ,bank kártya , adathalászat

2019. nov. 9. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Többet nem fognak levonni. De, hogy valójában mit kapsz az már kérdés. (és milyen, állapotba) én nem ajánlom ezt az oldalt.
2019. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Csak annyit vonnak le, amennyi a végösszeg

A wish csak egy gyűjtőoldal, más boltoknak értékesít, rajta keresztül megy végig a rendelési folyamat, neki ebből pénze van, te meg egy felületen magyar nyelven el tudsz mindent intézni.

Van úgy hogy egy termék nem érkezik meg, ebben az esetben a kézbesítés becsült napjától számított 30 napon belül visszakérheted a pénzt.

2019. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: nekem egyszer volt olyan, hogy rendeltem egy okosórát, amely elvileg pulzusmérős. Amikor megkaptam jeleztem, hogy bár van ilyen menüpont, de igazából egy random érték az eredmény. Ezt bizonyítva küldtem be fotókat, hogy úgy is mér, hogy nincs a kezemen. Visszakaptam az árát, az órát pedig megtarthattam
2019. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor vágülis ez egy korrekt oldal, és fedi a valóságot az aukciók ,pl 19.000ft hejett 150ft
2019. nov. 10. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az akciók azok fals adatok, erős túlárazást csinálnak és azt akciózzák le, így a vevő úgy érezheti, hogy egy nagyon jó ajánlatot talált. Péda: kábelkötegelő, mely eredeti árán 12.000ft, de most akciósan 341ft
2019. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Filléres oldal, én személy szerint nem is várok el tőle többet. Olcsó húsnak híg a leve. Normális dolgokért fizetni kell, ha te állítanál elő egy minőségi terméket, senkinek nem adnád oda bagóért.
2019. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,de én nem kockáztatom a bankártyámat tul sok adatot kér. PL:


A Ryanair szeretné megkérni, hogy online biztonsága érdekében adja meg bank/hitel kártyájának ellenörző számát (CVV), vagy American Express esetén az azonosító számot (CID).

Mint alább is látható, a CVV szám egy három jegyű szám,melyazaláírásra szolgáló részalatt található a kártya hátoldalán, a CID szám pedig az American Express kártya elején található.

A CVV/CID számoknak biztonsági szerepük van,mellyel a Ryanair, illetve a kártyát kibocsátó bank könnyebben azonosíthatja Öntmint kártyabirtokost, valamint továbbivédelmet nyújt a csalókkal szemben.

2019. dec. 7. 19:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendeltem már róla korrektül megérkezett
2020. jan. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!