Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés
johny85 nevű felhasználó kérdése:

A Wish.com oldal menyire megbizható? mert meg kell adnom az össze adatomat+ a bank kártyám össze adatát, ezzel lehuzhatnak esetleg?

Wish.com , webáruház , rendelés , online rendelés ,bank kártya , adathalászat

Keress kérdéseket hasonló témákban: webáruház, rendelés, bankkártya, adathalászat

nov. 9. 13:19  Privát üzenet  

A válaszok
Többet nem fognak levonni. De, hogy valójában mit kapsz az már kérdés. (és milyen, állapotba) én nem ajánlom ezt az oldalt.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 13:32 Privát üzenet

Csak annyit vonnak le, amennyi a végösszeg

A wish csak egy gyűjtőoldal, más boltoknak értékesít, rajta keresztül megy végig a rendelési folyamat, neki ebből pénze van, te meg egy felületen magyar nyelven el tudsz mindent intézni.

Van úgy hogy egy termék nem érkezik meg, ebben az esetben a kézbesítés becsült napjától számított 30 napon belül visszakérheted a pénzt.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 13:32 Privát üzenet
Elsőnek: nekem egyszer volt olyan, hogy rendeltem egy okosórát, amely elvileg pulzusmérős. Amikor megkaptam jeleztem, hogy bár van ilyen menüpont, de igazából egy random érték az eredmény. Ezt bizonyítva küldtem be fotókat, hogy úgy is mér, hogy nincs a kezemen. Visszakaptam az árát, az órát pedig megtarthattam

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 13:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor vágülis ez egy korrekt oldal, és fedi a valóságot az aukciók ,pl 19.000ft hejett 150ft

# 4/5Időpont tegnapelőtt 23:10 Privát üzenet
Az akciók azok fals adatok, erős túlárazást csinálnak és azt akciózzák le, így a vevő úgy érezheti, hogy egy nagyon jó ajánlatot talált. Péda: kábelkötegelő, mely eredeti árán 12.000ft, de most akciósan 341ft

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnap 07:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van a goodoffer24-nevü oldal, ott bank/hitelkártyákon kívül lehet máshogyan is fizetni, pl utánvéttel, vagy átutalással?
Hogyan hozható létre olyan link, ami egy paypalos befizetői oldalra viszi a vásárlót, és ott tud nekem fizetni termékek után?
Miért szünetel a Pontbank.hu oldal?
Régen rendeltem valamit a neten és a bank kiírt egy feldolgozva és időpont üzenetet. Ezt már lehetetlen utólag visszahozni valami mentésből? Safari-t használok, ha csak a...
Melyik játékokkal lehet pénzt keresni?
Ez a honlap"Bank" Nem csaló oldal? Mármint nem csak adatokat lopnának?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!